Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy orrsövényferdülés utáni...

Egy orrsövényferdülés utáni műtétnél, mennyi ideig kell otthon lenned? És mennyire sikeres egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés

Elég súlyos problémákat okoz már az orssövényferdülésem, de azért halasztom, mert nem tudom a munkahelyen mennyi időre kell elmennem. Valkinek tapasztalat? Irodavezetői állásom van.

Egyéb kérdés: Javult a helyzet is? Mert sokan azt mondták, ugyan olyan műtét után mint volt. Ez mennyire igaz?


2018. jún. 4. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is csak azt hallottam ismerős körben, hogy maradt amilyen volt, vagy rosszabb lett. Neten olvastam azért párat, amik sikerültek.

Műtét napja + attól függ meddig tamponálnak, általában 3 nap, meg utána nagyon kímélni kell magad... Én 1 hetet kivennék. De pontosabban az orvos tudná megmondani.

2018. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos már nem nagyon van választsom, mert állandó náthával jár, és arcüreggyulladással. Ha az orvos nem mondta volna, hogy veszélyes akkor nem műtetném, mert nem igazán hallok pozitív dolgokat a műtétről.
2018. jún. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!