Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyó tinédzserek,...

Sikeres fogyó tinédzserek, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Egy kicsit magamról...

16 éves vagyok, testsúlyt nem írok, mert amit a kalkulátorok írnak, nem mindig helyes, főleg ha a kinézetet vesszük. Ha leírom a testsúlyom, attól még senki se tudja azt izom vagy zsír telíti ki. Nem vagyok elhízott, bőven a normális kategóriába sorolnak, nem is akarok extrém fogyókúrákat kezdeni hogy pálcika legyek, semmi ilyesmi... Csak otthoni körülmények között, mások tapasztalataiból tanulva leadni a felesleget a combomról és a fenekemről. Találni persze vagy egy csomó módszert a neten, de bevallom őszíntén nekem nem jönnek be az olyan edzéstervek amik kb. 6 gyakorlatból áll (ami persze biztos hatásos) de ezt kitartóan csinálni kéne... ha nem lenne már unalmas.


Egy kicsit a fogyási kísérleteimről...

Kiskoromban ducika voltam, amikor 5.-ben gimibe jöttem kezdett zavarni a dolog. 6.-7.-es koromban elkövettem azt a hibát hogy semmi fogyási tudás nélkül titokban elkezdtem durván diétázni. Egy évig a napi bevitelem az a napi egyszeri étkezés volt, de akkor már annyira kívántam az ételt hogy jóllakásig ettem. Ennek következtében 8.-ra már megváltoztam. Azért nem mondom hogy lefogytam, mert a maradék zsír megmaradt egy kicsit a combomon és a fenekemen, igaz ami igaz minden máshol csont és bőr, vagy minimum zsír, pl. hason pici. -13 kilótól megszabadultam, és az eredmény, hogy izom sem igen maradt. Most utólag hogy érettebb vagyok, tapasztaltabb és utánanéztem a dolgoknak tudom, hogy hiba volt, nem így kellett volna lednom azokat a kilókat...


Most mit is szeretnék?

A zsírpárnáimat fokozatosan izmokra cserélni és a fenekemből, combomból jelentősen fogyni. Ezt otthoni körülmények között, és nyilván változatos étrendddel, egészségesebb étrend változtatással...


Tehát sikeres, esetleg korombeli fogyók, hogy csináltátok? Milyen gyakorlatokkal, edzéstervekkel? Mit étkeztetek, hányszor? Mennyi vizet ittatok? Mennyi idő alatt értétek el a mostani alakotokat?


Akik épp fogyás közben vannak és hasznos tanácsaik lennének, szívesen elolvasom azt is! :)



2017. jan. 28. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
túl hosszú
2017. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Közben megtaláltam :D


Leírod azért hogy milyen magas vagy es hány kg? :)

2017. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján amit leírtál súlyzós edzésre van szükséged. Meg megfelelő diétára (2 g/tskg fehérje).

Én is hasonló vagyok, rosszul fogytam le (100-ról 70 kilóra, 185 centi), fél éve kaptam észbe, hogy máshogy kellene csinálni. Ha valami kérdésed van nyugodtan írj, segítek. :)

2017. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Tudom, udom, de akkor csak a leírás legvégén található kérdéseimre kérem aki tud, válaszoljon.


2.-3. válaszoló: :D Igaz, csak egy hónapja mértem, de nem változhattam sokat, 169 cm a magasságom és most 50-51 kiló környékén vagyok. Igazából ha a feleslegeket leadnám és kicserélném izomra, akkor is megfelelne az ez körüli súly :)


4. válaszoló: Nagyon köszönöm! Átgondolom a kérdéseimet és írok :)

2017. jan. 28. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval fatskinny lettél, ezen csak sporttal és normális étkezéssel tudsz változtatni.
2017. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!