Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit kell még otthon...

Mennyit kell még otthon tanulnom a sikeres vizsgához? Tobbi lent!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 het múlva megyek ki Németországba tanulni es dolgozni. A nyelvtudasom nem valami jo, ezert a nyelviskolába mar beiratkoztam. Ez heti 5x4 orat jelent. Az elért szint B1/B2. En a B2-es szintet szeretnem elérni. Ha melle meg tanulok napi 10-15 szot akkor tuti az eredményes nyelvvizsga? 6 hónapon keresztül fogok jarni a suli es utana van egy nemet irodalom, töri, ilyesmikbol vizsga.

2016. aug. 17. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a német tanárom, hogy egy sikeres német középfokú komplex nyelvvizsga az kb 1000óra tanulásból van meg.. Szóval hat hó alatt simán..

Én A2ről két hónap alatt készültem fel B2re és tettem nyelvvizsgát. :)

2016. aug. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt. Akkor ha nem csak ülök a padban hanem meg egy kicsit tanulok is akkor sima ugy lesz.
2016. aug. 19. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!