Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit megrázott az áram. Mit...

Kicsit megrázott az áram. Mit kell tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Fűnyíráshoz készülődtem, bedugtam a kb. 20 méteres hosszabbítót a konnektorba, majd kihúztam, és nem vettem észre, hogy a másik végén a csatlakozónál meg van sérülve. Kicsit megrázta a jobb tenyeremet. Igazából csak mintha megcsípett volna, a szívem dobog ezerrel, illetve enyhe nyomást érzek ott a mellkasomban de szerintem (legalábbis remélem), csak az ijedtség miatt. Mi a teendő ilyenkor?
2018. jún. 4. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Nyird a fuvet, mert kezd sotetedni.
2018. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem lehet bajom? A "kihúztam" részt elég félreérthetően írtam le, nem a konnektorból húztam ki, hanem bedugott állapotában húztam el a hosszabbítót a fűnyíróig. Ekkor fogtam meg azt a végét, ami megrázott.
2018. jún. 4. 17:28
 3/4 anonim válasza:

Nem kell aggódni.

Semmi bajod nem lesz tőle.

2018. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ha eddig nem volt semmi, akkor talán már nem is lesz. Aznap kicsit szúrt a mellkasom, illetve még másnap reggel edzés közben is, de azóta semmi szerencsére.
2018. jún. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!