Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én 169 cm és 49 kg-os lány...

Én 169 cm és 49 kg-os lány vagyok. Ez normális vagy túl sovány?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
kortól is függ, de 18 éves kor felett ez a súly kevés. A magasság alapján a normál súly alsó határa 53 kg.
2018. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit kevés, de testalkattól is függ. Ha a tükörbe nézel, mit látsz? Soványnak tartod magadat?
2018. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem írni, hogy 32 éves vagyok. Én nem látom soványnak magam, normál testalkatúnak gondolom magam, de a környezetem szerint túl sovány vagyok.
2018. jún. 4. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van elég energiád és nem fáradsz el túlzottan a munkád teendőid során akkor nem vagy sovány neked kell érezni.
2018. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 32 éves korodban lány-nak nevezed magadat, akkor azért ott valami van az érett női szereped elfogadásával. Vékony vagy, és mintha nem is akarnál asszonyosan teltté (az nem azt jelenti, hogy kövér, csak nő és nem lány) válni.
2018. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 170 centi és 53 kg vagyok. Szinte mindenki mondja, hogy hízzak még.


L/20

2018. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kevés, én 169-hez 53-mal érzem magam jól, de még az is alsó határ :)


49 betegség, vagy foghúzás után szoktam lenni, mint egy csontváz, párom szörnyülködik is olyankor :)

2018. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!