Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, ha több, mint...

Az normális, ha több, mint fél éve minden egyes nap, minden egyes percében az öngyilkosság gondolata kavarog a fejemben, és a mellkasomban tomboló fájdalom mintha kényszerítene rá?

Figyelt kérdés

A nap 24 órájának minimum 10 órájában (tehát amikor nem alszok) elképzelem, ahogy megölöm magam, eszközöket gyűjtök a kísérlethez, információkat gyűjtök róla hogyan lehetne biztosan sikeres, terveket szövögetek hogy mikor/hol/hogyan tenném meg, gondolkodok hogy miket hagyjak magam után.

Már számtalanszor megtehettem volna, de valami visszatart.

3x megálmodtam, hogy sikeresen megteszem. Mindegyik álmom eleje ugyanaz volt: elmegyek egy erdőbe, ahol megpróbálom magam felakasztani, de nem sikerül. Ezután az első álmomban vonat elé vetem magam, a másodikban begyógyszerezem magam, a harmadikban felvágom az ereimet.

Szerintem egyébként ebben nincs semmi vészes, kivéve amikor nagyon fáj, mert akkor borzasztó.



2018. jún. 10. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Finoman szólva sem normális.

Miért akarod eldobni az életedet? Történt valami fél évvel ezelőtt, ami ezt váltotta ki belőled? Keress egy pszichologust, és beszélgess erről vele.

2018. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem is sejted, hogy mennyien éljük ezt át. Pontosan így van ez velem is, alighanem megadom magam, a meglelő időben.
2018. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem is sejted, hogy mennyien éljük ezt át. Pontosan így van ez velem is, alighanem megadom magam, a megfelelő időben.
2018. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Eszetekbe jut az a mérhetetlen fájdalom, amit azok éreznének akik szeretnek téged ?! Kapjatok a fejetekhez! Ráadásul nagyon rondák lesztek meghalva, ha önkezetekkel vettek véget életeteknek.Hányás,vizelet,beszarás....azt sajnálom,aki az ilyenekre rátalál.
2018. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!