Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

depressziós vagyok,egy ideig jól voltam de pár napja történt velem valami és azóta úgy érzem elértem a végpontot,nem szedem a gyógyszeremet már 5 napja,az elmúlt 5 napban összesen 9 órát aludtam,esetleg van még valaki ilyen helyzetben?

Hozzá tenném a gyógyszereimet azért nem szedem mert bele untam hogy gyogyszereznem kell magamat


16/L



2018. máj. 22. 00:27
 1/9 anonim válasza:
Sokat segít egy kis kikapcsolódás a haverokkal,ha magadba fordulsz akkor csak rosszabb lesz.Megisztok pár felest beszélgettek sokat javít az ember hangulatán ha leadja a fáradt gőzt.
2018. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt csináld végig minden nap, és sokkal jobban leszel.


https://www.youtube.com/watch?v=jTYxEwlEukM


Az egész gyakorlatsort háromszor kell végigcsinálni. Ha nem megy háromszor, csináld kétszer, eleinte nekem sem ment. Jól is fogsz kinézni 3-4 hét alatt, és jobban is fogod magad érezni a bőrödben.


41/F

2018. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

1es vagyok

Vagy akár megnézhetsz egy jó filmet családdal,haverokkal,legjobb baráttal. Valami fa sz a vígjátékot. És a legfontosabb,hogy ne gondolkozz azon hogy x ar az élet meg a többi fa szság. Találj valami olyan dolgot amibe ki tudsz teljesedni vagy valami.

Tudom,hogy qrva bölcs vagyok. :D

15/f

2018. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyógyszert nem akkor kell elhagyni, mikor épp szarul vagy, mert épp az ellen lett felírva. Ha jól leszel, abbahagyhatod, nem kell életed végéig szedni. Pszichoterapiaba jarsz?
2018. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 A GYÓGYSZER NEM MEGOLDÁS! Agykárosodást okoz hosszú távú használata!
2018. máj. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 5-öshöz, a gyógyszer csak arra jó, hogy leszedáljon és addig se hisztizzél. Normális országban a gyógyszer az utolsó megoldás, ha már tényleg nem segít semmi más.
2018. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad hirtelen elhagyni a gyógyszert, ilyet ne csinálj.

És minél hamarabb beszélj az orvosoddal.

2018. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szenes43 ***** válasza:
A gyógyszertől sokkal később kapsz"agykárosodást" mint ha nem szeded és végső elkeseredettségedben valami visszafordíthatatlant csinálsz.
2018. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ha úgy éreznéd, hogy a beszélgetés könnyítene a lelkeden, írj rám nyugodtan. Pár éve én is ugyanilyen problémákkal küzdöttem, szóval nem ismeretlen nekem a téma.

17/L

2018. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!