Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van valakinek állott,...

Mitől van valakinek állott, büdös izzadtság szaga?

Figyelt kérdés
Igényes vagyok (azt hiszem a legtöbb férfinél sokkal) a bőröm, főleg a hátam elég zsíros és izzadékony. Felveszek egy tiszta pólót és ahogy beleizzadok, büdös állott, poros izzadtság szagot érzek magamon. Nincsenek egészségügyi problémáim, nem vagyok túlsúlyos, napi rendszerességgel sportolok, mellette cardiozok.

2018. jún. 19. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a póló miatt? Úgy vettem észre ha ruhaöblítőt használok, akkor büdösek lesznek a pólók. Amúgy azt mondják a büdös izzadtság valamilyen szervi bajt is jelezhet.
2018. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is öblítőre, mert két helyen mos(at)ok, és van hogy nem érzem ezt a kellemetlen szagot, de akkor aki velem egy háztartásban lakik miért nem büdös? Olvastam, hogy szervi baj is lehet, de nem gondolok olyan nagy problémára, nem ilyen tipikusan cukorbeteges savanyú ecetes szag, hanem tényleg ez az állott, kicsit szekrényezagú bűz. :D
2018. jún. 19. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég relatív, hogy "sok férfinál igényesebbnek" tartod magad.


Hányszor zuhanyzol egy nap?

Minden tiszta ruha felvétele előtt lezuhanyzol?

2018. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Többnyire zuhanyzom előtte mindig, mostanában napi 2, de a sport miatt van hogy napi 3.
2018. jún. 19. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzás közben használj fürdőszivacsot vagy ezt a pamacsot. Az nem csak szétkeni rajtad a tusfürdőt, hanem leszedi az elhalt hámsejteket is.


Ha ez sem válik be, és nem külön a ruha poliészter vagy büdös, akkor menj el bőrgyógyászhoz. Simán lehet valami gomba, ami így jelentkezik.

2018. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, megpróbálom!
2018. jún. 19. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt felveszed a pólót szagold meg, mert lehet az is "szekrényszagú" és az izzadás miatt még jobban érződik.

Szekrényt néha ki kell pakolni, átmosni ecetes vízzel és kiszellőztetni.

2018. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!