Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek foglalkozzak a...

Szerintetek foglalkozzak a háziorvossal vagy gégészt keressek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a torkomban mintha lenne valami olyan gombóc érzés mintha lenne ott valami ami nagyon zavar! Háziorvoshoz járok mar vagy két hete de csak antibiotikumot ír ki meg strepsilt ami eddig nem segített! Talán keressek fül-orr gégészt?

2018. jún. 23. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés alapon is. Nekem is volt hasonló, elmentem a szakrendelésre, mert hiába adott házidoki bármit. Ott elmondták, hogy nem látnak semmit, azt is, hogy a sressz okozhatja, aztán hazafelé menet elmúlt az érzés.
2018. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a fül-orr gégész se ér majd egy kalap szart. Ismerve a magyar orvosokat. Legalábbis én hasonló problémával jártam elég hosszú ideig, és totál leszartak. Mostmeg már a szájüregemben is megjelent az eredeti gégedaganat, meg persze nyaki nyirokcsomók stb. Minél komolyabb baj gyanúja merül fel, annál jobban nem foglalkoznak az emberrel. Addig bagatellizálnak míg bele nem döglesz. Persze mehetez magánhoz. De sokszor ott is ugyanazt a semmit kapod.
2018. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, menj fül-orr-gégészhez!
2018. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!