Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 23 éves nő vagyok. Bepisilek...

23 éves nő vagyok. Bepisilek ha nagyon nevetek, ez mindig is így volt, nagyon kellemetlen, pedig nincs szervi bajom. Van valaki ugyan ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
Mindig megoldottam valahogy a szituációt, de gondolhatjátok milyen kellemetlen. :( Most mertem elmenni ezzel urológushoz nem rég, aki azt mondta ez valami idegpálya probléma, hogy nevetés közben elereszt a záróizom hiába próbálom megelőzni. Szóval nem tudnak mit kezdeni vele. Más inkontinencia problémám nincs, futás, köhögés, tüsszentés stb. közben nincs ilyen bajom, kizárólag nevetéskor.

2018. jún. 24. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tena Lady segít a gondon, ezt csak úgy mondom.
2018. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, szegénykém, ez tényleg elég kellemetlen lehet. Emellett az én bajom teljesen eltörpül! Nekem csak annyi van, h ha egy picit több alkoholt iszom, vagy néha valami más bódító szer miatt hirtelen mozdulatoknál, nevetésnél, köhögésnél, hapcizásnál becsurog egy kisebb mennyiség. Nem olyan sok, de ahhoz bőven elég, h a bugyim nedves legyen, vagy átázzon. Nyilván ez attól is függ, h milyen a hangulat, ha sokat röhögünk akkor képes elég sok kicsurogni. Én ezt úgy szoktam megoldani, h mielőtt elkezdünk iszogatni, vagy egyéb dolgokat csinálni, teszek a bugyimba egy betétet, így abba megy ami kicsorog közben, nem a bugyim vagy a nadrágom lesz nedves. Így nem kell azon görcsölnöm, h figyeljek a mozdulataimra, vagy visszafogni a nevetést mert a betét elég nagy mennyiséget megtart. Arra kell csak figyelnem, h ha már elég nagy a súlya, akkor ki kell cserélni, mielőtt teljesen megtelik, mert olyankor képes és kifolyik belőle a többlet. (egyszer jártam már így) A csere is sima ügy, mert ha valaki észre is veszi, h betéttel megyek a wcre, azt hiszik, h mensizek, így elkerülhető a kínos magyarázkodás. Jó, nem túl kellemes érzés, de mivel tudom, h mitől van ez nálam, és tudom rá a megoldást, így nem aggódom nagyon, főleg úgy, h 1-2 havonta van csak ilyen alkalom, miklr jelentkezik ez a probléma... Meg is őrülnék, ha nálam ks olyan lenne a szitu, mint nálad, h bármikor jelentkezhet, és főleg, h nem csak kissbb mennyiség formájában... :( Szívből remélem, h neked is mielőbb lesz valami megoldás a problémádra, és normális életet tudsz végre élni!

30/l

2018. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 erogeen ***** válasza:
100%
Sajnálom, de imádom látni, amikor a bepisilés ellen kűzd egy lány. És ha be is csurog... :)
2020. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!