Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Soha nem találok munkát az...

Soha nem találok munkát az eltitkolt betegségem miatt?

Figyelt kérdés

Kérlek NE támadjatok le!


Az a helyzet,hogy epilepsziás vagyok. Összesen 17 munkahelyen utasítottak el miután kiderült ez a betegségem. Még tanuló vagyok, de a suli mellett dolgozni akarok. Rengeteg gyárt megpróbáltam eleinte őszínte voltam és mondták,hogy nem, sajnos így nem vagyok alkalmas az állásra. Amikor meg eltitkoltam az üzemorvosnál kiderült. Volt,hogy a tajkártyámat elkérték és hát így utána nézhettek a dolgaimnak. Erre elmentem a magánorvosomhoz akinek ezt elmondtam és ő több oldalban leírta,hogy a gyógyszer szedése alatt nincsen velem baj, plussz a leleteim egy részét is csatolta. Azt mondta ezt vigyem el az üzemorvosnak mindig! Két helyen is bemutattam, de nagyon bunkók voltak és kiröhögtek. Konkrétan az egyikük kiabált velem,hogy ezt hogy képzelik a magam fajták, másokat is veszélyeztetnék,nem bírnám a három műszakot stb. Szóval eddig sikertelen minden próbálkozásom. Kivéve,hogy mostanában voltam két újabb helyen és ott nem derült ki a problémám (még) az egyik munkát csináltam 2 hónapig, de aztán próbaidő leteltével elküldtek egy csomó embert. Szóval..szerintetek ha ezekután nem mondom el soha a betegségem akkor lebukhatok???? És miért van az,hogy valahol kiderült és tudta az orvos a gondom, máshol meg semmi.. most jelentkeztem megint egy munkára. Ott kb 2 oldal arról szólt,hogy van-e eltitkolt betegségem,stb stb. Szerintetek az üzemorvos honnan tudná meg,hogy epilepsziám van?


Különben takarító,gyári munkás,bolti eladó stb mindenre jelentkeztem már.


L


2018. jún. 24. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Amit írtál annak a fele sem igaz.

1. Tajkártya a cégnek semmit nem árul el, csak azért kérik el, hogy a tajkártya számra tudják utalni a Tb fizetését.

2. Senki nem tud a betegségeid után kutatni, ugyanis létezik egy orvosi titoktartás. Így az orvosod sem adhatja ki a betegséged információit az engedélyed nélkül

3. Sok munka van ahol epilepsziás beteg dolgozik.

4. Gyárban dolgoztam, a kollégám is epilepsziás volt.

Jelenleg is van epilepsziás kollégám egy nyomdában.

5. A legtöbb munkahelynél vannak adatlapok ahol van olyan kérdés, hogy van-e eltitkolt betegséged. Ez egy szokásos sablonkérdések.

2018. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jólvan egyes. Akkor mert neked van pár epilepsziás kollégád más beteg embernek is kell hogy legyen munkája. Te egy vicc vagy, de komolyan. Az ilyen embereket nem is értem.
2018. jún. 24. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Drága!

Nekem is van betegségem, én asztmás vagyok. Mégis dolgozom. De legalább nem hazudozok hülyeségeket, mert te azt írtál!

2018. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az epilepszia és az asztma nagyon nem ugyanaz már bocs. Te mekkora barom vagy.
2018. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Asztma? Te jóég! Azért ne az epilepsziához mérd ezt! Az apám, az öcsém is asztmás. Sőt a mamám is. Ez nem ugyan olyan mint az epilepszia. De látom te csak kötekedni tudsz.
2018. jún. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!