Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tobb mint 2 eve van (allitolag...

Heda. kérdése:

Tobb mint 2 eve van (allitolag?! ) panik szorongasos betegsegem

Figyelt kérdés
Ultem mar a surgossegin,ugyeleten,jott mar ki a mento,haziorvos illetve volt mar egy par EKGm,nagylabor ver vizsgalat,24oras ABPM,sziv UH halIstennek mind negativ.A sziv UH mutatott egy enyhe sziv bill.zavart ami allitolag a paniktol van.Azert tettem zarojelbe hogy allitolag mert sajnos nem tudom elhinni hogy nincs szervi bajom,egyszeruen keptelensegnek tartom hogy a szorongas,a panik ennyi mindent generaljon ki egy emberbol,egy 21evesbol,hogy szivinfarktusa lesz,van,agyverzese,daganata vagy egyeb szulyod betegsege,volt jobb idoszakaim,mikor jobbra fordult.Viszont ugyerzem most ismet visszaestem es rosszabb,napi 24ben szorongok panikolok rosszul vagyok,az jar a fejembe vagyis inkabb ugy erzem hogynemsoka vegem van,hogy hivni kellene a mentot,elkellene menni orvoshoz,jelenleg nem latom a kiutat es nem vagyok gyogyszerparti,pedig probaltam mar azt is de semmi.sokmindenki ajanlotta a sportot,hogy foglaljam le magam,bevallom alt.2nap utan varom a csodat es miota ez van hamar feladom,,kisem jarok nagyon de hogy is menjen elore az ember es legyen pozitiv mikor napi 24be ezvan,es ez meggatol benne?!ha volt valakinek hasonlo problemaja?barmit szivesen meghallgatok.

#szorongás #generizalt
2018. máj. 16. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked nem állítólag van pánikbetegséged.. Milyen infarktus, miféle daganat? Magad mondtad hogy nem mutattak ki szervi bajt.
2018. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom volt e mar ilyen betegseged,mert ha volt akkor tudnod kellene hogy akik ilyen betegsegben vannak pontosan a fizikai tunetek miatt nem tudjak elhinni azt hogy nincsen szervi bajuk vagy legalabbig elgondolkodnak rakta..tanacsokat kertem.
2018. máj. 16. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szervi baj. Az agy is az, gyógyszer is hat rá.
2018. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én jól tudom milyen ez..

De ha ezt nálad úgymond diagnosztizálták, nem kellene terápiára járnod pszichológushoz? Ugyanis ezt valami kiváltja nálad és tudni kéne mi. Az is lehet, hogy ez hipochondria azaz mániád betegségeket diagnosztizálni magadon, halálfélelemmel jár gyakran.

Ne becsüld alá a pánikot. Hogy miket tud produkálni? Mindent. Szédülést, légszomjat, szapora szívverést, izzadást, hasi panaszokat stb. Mindent, amit a durva stresszhelyzet. Nekem is volt ilyenem, mostanra kezdek kilábalni egy ideje (le is kopogom ezeket). Az agy nagyon okos simán elhitet mindent. Engem a barátok raktak helyre, hogy tiszta hülye vagyok már hogy ilyeneken agyalok:D más is észlel néha fura panaszokat csak én is leragadtam néha és direkt figyeltem magamon. Gondolj arra, hogy fiatal vagy, makk egészséges a vizsgálatok alapján. Ne ezzel pazarolj időt mert később megbánod

2018. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvastam volna. Probalj kikapcsolodni. Elmenni a haverokkal bulizni, kimozdulni, barhova, hogy elterelje a gondolataidat. En is sok mindent probaltam mar. Sportolj! Es itt nem egy matathonra gondolok, hanem barmi egyszeru dologra. Bicaj vagy egy nagy seta. Kocogj, hallgass kozben zenet radiot, barmi ami eltereli a figyelmed magadrol.
2018. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most ?
2022. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!