Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hízni fogok? Most...

Szerintetek hízni fogok? Most az édesség is annyi mint amikor duci koromba ettem most meg nem hízok tőle szerintetek ez miért van ilyen fajta vagyok vagy csak majd később jelennek meg a kilók? De ha ilyen fajta vagyok akkor régebben miért híztam?

Figyelt kérdés

Sziasztok !! Én már egy 3-4 évvel ezelőtt koplalással fogytam le 10 kilót mert duci voltam de akkor bármit megettem amit megkívántam édességben mind ételben is akkor (164cm és 55 kiló voltam) most 168cm 43-45 kiló vagyok 14 éves .. Viszont most ezt koplalást így 2-3 hónapja így mellőzöm és mostmár azért többet eszem most se annyit amennyit kéne de mostmár jobban. Viszont már nem szeretnék fogyni jó nekem a 43-45 kiló de ezt meg szeretném tartani és hízni se szeretnék. Egy héten 1-2 előfordulnak édességek nálam amitől aztán nagyon rosszul érzem magam és rettegek hogy el fogok hízni, de aztán ráállok a mérlegre és semmi változást nem mutat hál istennek a kilók minden nap 3-4 mérem meg magam. Ma viszont tényleg nagyon nagyon sok édességet ettem összeszámoltam és maga a kalória 1500 körül volt a szénhidrát meg 200 gramm és ilyen sokat még soha nem ettem persze voltak bűnözések egy héten 2-3 de ennyire még sohasem lőttem túl a célon .. mondjuk persze rendes kaját meg semmit nem ettem csak ezt az édességet de szerintem ez bőven elég ahhoz hogy hízzak.Szerintetek most fogok hízni a mai nap miatt meg a heti 2-3 édességgezések miatt?

És mit tegyek ezzel a mai nappal holnap ne egyek semmit mert ez a kalória főleg a szénhidrát nagyon rosszul érzem magam.??


2013. febr. 17. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs szükséged fogyózásra. Étkezz változatosan, sportolj és akkor nem kell aggódnod a súlyod miatt.


Egyébként, ha egyszerre magadba tömsz egy csomó édességet annak egy része biztos lerakódik. Ha heti 1-2 alkalommal megeszel egy kis szelet csokit attól nem fogsz elhízni, főképp ha rendszeresen sportolsz.


Ha bűnbe estél, akkor azt nem ellensúlyozd másnapi koplalással, mert azzal rosszat teszel. És ne méricskéld magad folyton.:)

2013. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2013. febr. 18. 17:36
 3/5 Kabai Péter válasza:
Fejlődésben vagy. Rád semmi sem áll, ami a 21 évesekre igaz. Egyél normálisan, sportolj, ennyi.
2013. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Te súlyoddal és életkoroddal egyáltalán nem indokolt, hogy aggódj. Az oké, hogy zavar, ha édességgel tömöd magad, mert az nem jó, nem egészséget, a fejlődő szervezetednek millió másra van szüksége. Pont emiatt, ne foglalkozz a kalóriákkal, mert ha mondjuk teleeszed magad csokival, majd megijedsz és aznap már nem eszel semmit, akkor lehet, hogy a kalóriabeviteled nem lesz sok, de a tápanyagokkal is rosszul fogsz állni... Inkább vigyél be normális, vitaminokban, nyomelemekben és a többi szükséges dologban gazdag (most nem írok hosszú listát, amúgy sem vagyok én olyan okos, hogy mindent fel tudjak sorolni) ételeket, szénhidrát már inkább ne legyen benne sok :D


Egyébként nem árt, ha megismerkedsz egészségesebb édességekkel, mert olyan is van :) Persze túl sokat egy olajos mag és aszalt gyümölcs alapú cuccból sem jó enni, de valahogy jobban jóllakat és értékesebb anyagokat tartalmaz, mint egy általános édesség. Nem tudom, Te mit eszel édesség címén...

2013. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés köszönöm a válaszokat:)

Nekem édesség a keksz a csoki gabonapehely ilyesmik.

2013. febr. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!