Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 17 évesen...

Mit csináljak ha 17 évesen kijött a fenekemen egy aranyér?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert még csak 17 éves vagyok és azt hallottam hogy ha valakinek aranyere nő akkor azt ki kell vágatni egy orvossal,ez most igaz vagy nem feltétlen muszűj kivágatni? :(
2018. júl. 26. 09:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
7/10 volt már pattanásom itt de nem volt ekkora soha,ez vagy háromszor nagyobb.
2018. júl. 26. 11:12
 12/15 anonim ***** válasza:

lehet tályog, bár ha nem fáj, nem valószínű. De tuti nem aranyér, megnyugodhatsz.

Háziorvosnak vagy sebésznek mutasd meg, mert ha mégis tályog, akkor kezelni kell.

2018. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem és ezt ha kenőccsel kenem el fog múlni aránylag hamar?
2018. júl. 26. 13:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha a végbélnyílásodtól 5-6 cm-re van, az nem aranyér. Az aranyér a végbélnyílásban helyezkedik el, kívül vagy belül. Kép nélkül nehéz megmondani, szerintem egy faggyúciszta lehet, ami elmúlik magától pár nap alatt, csak nem szabad nyomkodni. Egyébként ha egyszer lenne aranyered, leggyakrabban nem kell kiműteni, bőven elég rá kenőcs vagy kúp.
2018. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem :)
2018. júl. 26. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!