Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma a széklettel vér is jött....

Ma a széklettel vér is jött. Most volt ilyen először. Ez azt jelenti, hogy kijött az aranyerem?

Figyelt kérdés
Ez lehet a gyakori székeléstől?Mert 3-4x szoltam egy nap :,(

2017. márc. 25. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet aranyér, de lehet végbélrák is. Proktológián kellene megmutatni.
2017. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy sok vér volt e vagy kevés?Friss vér volt e vagy alvadt?A széklet elején volt véres,vagy az egész széklet?Ha ezeket le tudnád írni lehet hogy tudok segíteni!

Eü-s

2017. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kevés.Világos színű volt.Ma 2x voltam nagywc-n.Délután meg most.Délután még nem volt.Most este.De nagyon félek.Nem merek elmenni wc-re.Nem lehet hogy csak felsértettem a sok törléssel?
2017. márc. 26. 00:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan egyébként máskor is volt,hogy felsértettem.Akkor is véres volt.De az nagyon durva volt.Késöbb leültem a wc-re önkielégítést végezni,és amikor felálltam,láttam hogy tiszta vér a wc,folyt ki a fenekemből.Akkor nagyon megijedtem,de azóta nem volt ilyen.Ez már lassan ehy éve volt.Csak most már a székelés elején feltűnt a vér,akkor meg a végén jött csak,mert felsértettem.Szóval most nem tudom,hogy az ürülékkel együtt jött e,vagy utána
2017. márc. 26. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!