Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy jó? Vagy...

Szerintetek ez igy jó? Vagy mit tudnék vele csinálni, ha nem?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok, és 67 kg. A környezetemben élő velem egykorú lányok vékonyabbak mint én, így nyilván felmerült bennem a fogyás gondolata, így elmentem egy dietetikushoz is , de az általa megszabott diéta sem vezetett semmihez se. Utána ismét visszamentünk, ismét tanácsolt dolgokat, becsület szavamra megtartottam, mert tényleg komolyan gondoltam, az első hónapban fogytam is, de utána visszaszedtem, valószínűleg azért mert a testem megszokta azt az életmódot.

Most úszok, futok és táncolok, de mégis jönnek fel rám a kilók.

Ez az izmosodás lenne? Vagy nem tudom mi de nagyon idegesít.

16/L



2018. júl. 27. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne nezd a kilokat, max jegyezd fel, de ne foglalkozz vele, inkabb a centiket nezd, ha izmosodsz az ott mindenkepp latszani fog.
2018. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

A barátnőmék is ezt mondják, de kicsit idegesítő, hogy ők ilyen kis cérnák, én meg kb olyan vagyok mellettük, mint a kétajtós szekrény... :'D

2018. júl. 27. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
A cérna nagyon csúnya, ne akarj olyan lenni, és ne mérleggel mérd magad, hanem centivel.
2018. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igenis értettem!
2018. júl. 27. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose másokhoz mérd magad, mert mindig elégedetlen és ezért boldogtalan leszel. Tűzz ki egy megvalósítható célt, mondjuk 1 számmal kisebb ruha és dolgozz érte, sokkal jobban fogod magad érezni, mintha a barátnőidhez méred magad.
2018. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az elsőnek teljesen igaza van.

Az izom nehezebb mint a zsír, így simán előfordulhat, hogy nő a kilók száma, mert izmosodsz.

[link]

A dietetikus gondolom nem mond hülyeséget, nem lehet, hogy csak több ideig kéne követni az általa javasolt dolgokat?

2018. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Köszönöm!
2018. júl. 31. 02:02
 8/8 szabo19950 válasza:
Valószínűleg izmosodás is van benne, de azért a lányoknál nagyon alacsony a tesztoszteron szint, így rövid időn belül nem hiszem, hogy kilókban lenne mérhető a gyarapodás az izomtömegben.
2018. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!