Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Trombózis az èjszaka folyamán...

Nándi91 kérdése:

Trombózis az èjszaka folyamán rosszabbodik vagy tud csökkenni?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elkezdett fájni a lábam picit de csak ha ráálltam, picit bedagadt a lábfejem a belső oldalnál a csont alatt ès piros a lábfej.

Ha folyamatosan megyek nem èrzek fájdalmat. Ha megállok kicsit ès újra elindulok akkor kis ideig èrzem.

Este tudtam aludni, reggelre eltűnt a pirosság de mikor újra mentem megint elôjött bár most nincs annyira bedagadva.

Ismerősöm azt mondta lehet trombózis, èn arra gondoltam, hogy meghúztam.

Szerintetek mi ez?

Hamarosan megyek ügyeletre vele.



2018. júl. 29. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem hamarosan mennék hanem máris indulnék, ugyanis, ha elindul a vérrög, percek alatt meg is halhatsz.
2018. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A trombózis nem ilyen.
2018. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rokonomnak volt trombózisa ő azt mondta, hogy rá se tudott állni a lábára, olyankor annyira fáj?
2018. júl. 29. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, én semmi különösebbet nem éreztem kis feszítésen kívül, ezért nem is gondoltam komolyabbra. Csak már akkor mikor embóliát kaptam.
2018. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De reggelre nem rosszabnak kène lennie? :S
2018. júl. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!