Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hol szoktatok füldugót...

Ti hol szoktatok füldugót venni alváshoz, vagy milyen márkájú jó? Tudtok adni bármi jó tanácsot a használatához?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Ohropax soft-ot használok, dm-ben is lehet kapni, 1250 Ft 5 pár, de lehet hogy gyógyszertárban olcsóbban is megtalálod. A testvérem dm-ben kapható színes, talán saját márkásat használ. Vékonyra ki szoktam sodorni, a fülben felveszi az alakját. Kimosni nem szoktam, akkor már nem tompítja eléggé a zajokat. Fontos hogy tiszta kézzel tedd be, nehogy valami fertőzést bevigyél. Ha elkezdene viszketni, fájni a füled, ami sajnos előfordulhat füldugó mellett, keress fel fül-orr-gégészt.
2018. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a 3M márkáju füldugót használom, patikában szoktam venni asszem 120 forint egy pár.

Egész éjjelre nem szoktam használni, inkább akkor használom ha éjszakai melóbol haza megyek és aludni akarok 3-4 órát, arra pont jó.

Jót lehet aludni vele, nem ébredet fel a körülöttem lévő gyökér emberek zajongására.

2018. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia, munkavédelmi boltokban is érdemes megnézni. Kb. 100Ft/pár

Többféle decibelre, frekvenciára is választható, pl magas vagy mély hangokat szürnek jobban az egyes típusok.

Van olyan is, amit egyedileg lehet legyártatni a Te fülkagyló méretedre. Az biztos passzol :) Kb10.000Ft

Van olyan fülhallgató, ami aktív zajszűrős (ANC, active noice reduction) elég jól leszedi a külső hangokat. Kb 30.000-től, Mediamarketban ki tudod próbálni.

Aztán ha a lakásodba sok drapériát (vastagabb függöny) teszelt, az is tompíthatja.

Hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem segítettem.

2018. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!