Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vírus vagy micsoda?

Vírus vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Csütörtök éjjel kezdődött az egész, hánytam. Másnap elkezdett fájdogálni a hasam, enyhe hasmenésem volt.

Voltak olyan órák,amikor azt hittem jól vagyok, meggyógyultam,aztán este elölről kezdődött.

Tegnap délután éreztem úgy,hogy talán lázas vagyok,ma már jobban, de a lázmérő csak 36.6-ot mutat, viszont szénné ég a homlokom. Reggel nagyon nagy hasmenésem volt,görcsölget a hasam, rengeteget böfögök,mozognak,hangoskodnak a beleim, a gyomromban telítettség érzésem van. Kicsit undorodom a kajától. Levert,fáradt vagyok.

Délután viszont muszáj elmennem egy kötelező programra estig,nem tudom ez mennyire ajánlatos ilyenkor,de hát muszáj.

Orvoshoz holnap tudnék menni,vagy felesleges,ez csak egy kis vírus?

Most reggel vettem be egy fél széntablettát, sokat iszom vizet, kekszet?reszelt almát eszem,ebédre főtt csirkemellet rizzsel,répával.

Mi lehet ez? Valami tipp?

(A fesztiváljegyem is el kellett adnom:(((()

21L



2018. aug. 12. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Valoszinu valami virus. Szerintem csirkét ne egyél. Pihentesd a gyomrodat. Sok folyadek, sos ropi , banàn stb. Szekletfogot ne szedj be, had oruljon ki a baci. Jo esetben 3-4 nap alatt el szoktak mulni ezek. Ha nem javulsz irany az orvos!
2018. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Calici, ami fertőző vírus, úgyhogy le kéne mondani a programot. Pláne ha ott jön rád a hasmenés. A fél széntablettával semmire sem fogsz menni, a minimum 4 db, de inkább hagyni kéne, hogy kiürüljenek a vírusok. Orvos felesleges, csak diétázz. Egyelőre ropit és főtt krumplit, répát kéne enni, csirkét csak pár nap múlva.
2018. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos most már lázam is van,de muszáj volt eljönnöm ,tényleg halaszthatatlan. Próbálok senkivel sem érintkezni.

Viszont a barátommal tegnapelőtt találkoztunk és le si feküdtünk (akkor még csak enyhe hányingerem volt), de ugye már akkor ezek szerint akkor is bennem volt a vírus,csak akkor még nem tudtam.

Akkor neki is lehet valami baja? Eddig még jól van.

2018. aug. 12. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
hogy vagy azóta? barátod beteg lett?
2018. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még csak most kezdek jobban lenni.

A barátomnak kutya baja.

2018. aug. 22. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Uhhh, sajnálom! :(

Remélem már jól vagy. Elkapta tőled valaki?

2018. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem
2018. aug. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!