Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihez fordulnátok ilyen esetben?

Kihez fordulnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mit csináljak. Április óta tartanak az alábbi tüneteim:


-Köhögés

-Váladék a torokban

-Mellkasi fájdalom

-Idegen test érzés a torokban

-Fáradtság


Voltam már

-Mellkas röntgen: semmi

-Allergia vizsgálat: semmi

-Vérkép: a monocita volt kicsit magasabb, egyébként semmi

-2x füllorrgégészeten. Tükörrel belekukkantott: semmi

-EKG: semmmi


Mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam mostmár. A fenti tüneteken kívül már az állkapcsom, a nyakam is fáj, és a fejem is. Kihez menjek, mit csináljak? Házi orvosom már kb elzavar, hogy nekem semmi bajom igazából.



2018. aug. 16. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek akár reflux tünetei is lehetnek, vagy pánikbetegségé,ha semmi szervi bajt nem találnak. Velem sem foglalkozott a háziorvos, elmentem magán kardiológushoz, csinált ekg-t, anamnézisfelvétel, szívultrahang, semmit se talált. Nekem irtak fel gyomorégésre gyógyszert, azóta csak ritkán jönnek ezek elő, de beveszek egyet, és nemsokára javul. Ha tényleg refluxod van, gasztroenterológiára kérj beutalót, vagy menj magánrendelésre, ha megteheted.
2018. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!