Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak át egészségeseb...

Hogyan szokjak át egészségesebb étkezésre, ha fogyni is akarok és jobban érezni magam?

Figyelt kérdés
Mióta dolgozok sok szendvicset viszek, illetve venni szoktam csokiféléket, meg energiaitalt, hogy jobban érezzem magam, mert elég lehangolt vagyok. Sokat járkálok ugyan alatta, de csak híztam 4 kilót. Pedig tényleg többet mozgok. Általában éjszaka is nasizok. Nem tudom mit egyek, hogy jobb legyen, mert gyakorlatilag az édességek, koffein ad életkedvet. Van egészséges alternatívája?
2018. aug. 19. 03:44
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Hát én nyár eleje óta nasinak inkább cukormentes verziót választok, igaz az kicsit drágább de beosztom. Viszont mivel édesanyámmal élek ezért amit főz az nem mindig egészséges, persze próbálom rábeszélni erre-arra. Plusz itthon tornázgatok de most kimaradt kb másfél hét mert folyamatosan 32 fok volt a szobámban és úgy nagyon nem tudtam rávenni magam a mozgásra. Amúgy sajnos így se fogytam semmit, kicsit izmosodtam de ennyi :/ azért szerintem mindenképp próbáld meg mindenhol a cukormentes verziót keresni, meg elhagyni az energiaitalt. Na meg ne szendvicset vigyél hanem mondjuk salátát natúr hússal stb. Vagy zsemle helyett abonett kenyeret.
2018. aug. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egészséges = minden, mértékkel.

Fogyás = kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit felhasználsz.

2018. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!