Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Strokom volt de mik ezek a...

Royalty kérdése:

Strokom volt de mik ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Voltam màr vissza a neurologiàra 5x mert mindig volt valami tünetem, de nem tàlàltak semmit egy hònap alatt 4x voltam koponya ct-n meg 1x mr viszgàlaton ott kimutatta hogy, volt egy vèr rög az agyamban ès ennyi azòta. Mondom voltam 4x koponya ct-n nem talàltak semmi azon kivül amivolt nem làtnak semmit meg vizsgàltàka a nyaki ereket szem vizsgàlaton is voltam a bal oldalam volt le bènulva most nagyon fàj a tarkòm meg a nyakan bal oldala. Meg a jobb kezemen az uj perceim zsibbadni szoktak ritkàn. Èn ùgy gondolom, hogy a fülem vègett fàj mert èrzem mintha kicsit össze lenne dagadva a halló jàratom kicsit de ezek az uj zsibadàsűk nem tudom mièrt vannak na mèg annyit hogy nagyon pànik beteg lettem egèsz nap nem megyek ki a hàzbòl hètfőre kaptam időpontot Debrecenben Dr Prof Bogdàn Lászlóhoz addig nem tudom mit tegyek vàrom a tanàcsokat szedem az asha protectet magne b6 ot memorilt meg naponta 3x 0.25 frontonnak a felèt

#Strok #Szèlütès
2018. aug. 29. 20:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Na meg amit elfelejtettem, hogy azèrt voltam vissza mert úgy èreztem, hogy megint gyengül a fél oldalam de be mentem nem tatàltka semmit de akkor is fèlek azért irtak nyugtatót de viszon mikor érez hogy gyenge a kezem akkor igazàból nem gyenge fel föl tudom emelni tudok szoritani csak úgy èrzem ja ès 21 èves vagyok nem maradt bènàn semmim csak sokszor elfelejtek dolgokat . Na meg most jutott eszembe :D a szàm is szokot kicsit zsibbadni de mikor ki engedtek a kòrhàzbòl a bal tenyere belseje volt így hogy zsibbadt előre köszi a vàlaszokat
2018. aug. 29. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!