Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Forever Living Products...

A Forever Living Products hálózatba mennyire könnnyen megy a belépés?

Figyelt kérdés
Szerveznek előadásokat külön a leendő kereskedők/tanácsadók ( nem tudom mi a megnevezés, bocs) toborzására is? Mi a jellemzőbb, vevőket akarnak keríteni, vagy tagokat inkább? Ha új tag vagy, akkor mi a feladatod? Új tagokat beléptetni, vagy minél több terméket eladni?

2018. szept. 13. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Nagyon könnyen be tudsz regisztrálni.kitöltesz egy jelentkezési lapot és legalább 22 ezer Ft-ért vásárolsz és már meg is van a partneri kártyád.Mindezt megteheted otthonról, interneten keresztül is és 2 napon belül házhoz viszik a rendelésedet, a kártyádat.Lehet személyes találkozón megbeszélni a dolgokat, családi bemutatón, illetve van sok tájékoztató, rendezvény, amin részt lehet venni, meg lehet ismerni a cég kínálta lehetőségeket.Itt nem eladni kell a termékeket, sőt nem is szabad, hanem megmutatni a lehetőséget, hogy hogyan lehet saját partneri kártyához jutni, vásárolni, kedvezményeket elérni.Ugyan azt csinálod, amit egyébként is naponta többször (ajánlasz egy jó filmet, könyvet, szerelőt, orvost, kozmetikust, éttermet stb), azaz megosztod a jó tapasztalataidat az ismerőseiddel, csak itt fizetnek is érte.Leegyszerűsítve reklámozod a termékeket. A bónuszokat a vásárlások után fizetik.Érdemes részt venni egy rendezvényen.Most szombaton is lesz egy országos egész napos program, meg kedden esténként is van tájékoztató a központban, ahova kisérővel (akinek már van partneri kártyája) el tudsz menni minden elkötelezetség nélkül.Sok sikert!

2018. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Ma már hála az internetnek mindezt könnyedén otthonról is megteheted nem kell különféle helyekre mászkálnod, mint ahogyan a régebbi időkben.

Nem az a fontos, hogy minnél több frontod legyen, a stabilitást a mélységépítés fogja majd megadni.

2018. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fingkirály ***** válasza:
84%

Csak röviden, és egy kicsi matekkal szeretném szemléltetni, hogy miért nem jó modell az MLM "egyszeri emberként", maximum a globál hálózat első három szintjén éri meg a dolog.


Majdnem minden MLM vállalkozás úgy működik, hogy valamilyen termékeket árulsz ÉS közben aládszervezel mindenféle emberkéket hálózatba, akik eladásai után jutalékot kapsz.


Ezek a jutalékok a termék eladási hasznán túl héjként rakódnak egymásra, és szintenként "válnak le".


Az alap kiinduló dolog: habár torzítanak a statisztikák, de fogjuk rá, hogy az átlag nettó fizetés Magyarországon 200 ezer forint (mondjuk Bpesten kívül ez inkább egy "már egész jó fizunak" mondható).


Belépsz egy akármilyen MLM hálózatba, a legtöbbje általában kozmetikumokkal vagy háztartási szerekkel foglalkozik.


Ha eladsz egy 1000 forintba kerülő löttyöt/kenceficét, akkor arra annyi hasznot tehetsz, amennyit nem szégyellsz, mondjuk sosem lesz hatalmas, mert akkor úgyis a konkurrens "munkatársadtól" fogják venni, de fogjuk rá, hogy van rajta mittomén TÍZ forint hasznod.


Minden egyes alattad eladott termékért kapsz 2 forint (kb ennyik szoktak lenni, vagy még kevesebbek) jutalékot.


Nos, ha tényleg 200e a havi átlag nettó, akkor 22 munkanappal számolva ez napi durván 9000 forint bevétel valahol alkalmazottként fixen, fix ügyfélkörrel, blablabla.


Ha mondjuk sikerül naponta eladnod 5 akármit, azon lesz ötven forint hasznod.


Most járunk 8950 forintnál ami még hiányzik.


Ezt 2 forintos jutalékkal elosztogatva azt jelenti, hogy napi 4475 darab terméket kell az alattad levő hálózati tagoknak is eladniuk, hogy meglegyen a napi 9e bevétel.


Ha mondjuk mindenki alattad is el tud adni ötöt per nap, akkor az azt jelenti, hogy 895 tagnak kell lennie összesen a hálózatodban.


Ez akárhogyan is számolva, jutalékolva, hierarchizálva, ez NYOLCSZÁZKILENCVENÖT ember, akit végső soron neked kell menedzselned, mert alád tartoznak, kapcsolatot kell tartani, termékeket elosztani, sokat telefonálgatni, akármi, gyakorlatilag olyan, mintha egy 895 munkavállalót foglalkoztató céget vezetnél.


És ekkor van havi kétszázezer forint nettó bevételed.


Ugye sejted, hogy a legtöbb majd ezerfős vállalkozásokat vezető igazgatók NEM 200 ezer forintot keresnek havonta? :)))))))

2019. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

@#3

Szerintem valami hibádzik a számításodban.

Csak azért írok, mert én is kb 200 ezret keresek most havonta.

Ugyan én egy másik hálózatban vagyok, de gondolom az FLP-ben is hasonlóan mennek a dolgok.


4 éve vagyok a rendszerben rendszeres vásárlóként, de csak később kezdtem a hálózatépítés részével is foglalkozni.

Az én hálózatomban jelenleg van 312 ember. Ebből 29 a közvetlen ember, vagyis akik általam csatlakoztak a rendszerbe. A többieket az alattam levők hozták be és nagyrészt ők is foglalkoznak velük. Ezek között van 2 darab magasabb szintű vezető, akiknek az embereivel egyáltalán nem kell foglalkozzak már. Viszont ők is keresnek kb. 130-140.000 forintot. Ezen kívül még 11 ember kap valamennyi jutalékot. (5.000 és 60.000 ft között).


Termékek eladásával egyáltalán nem foglalkozunk. Mindenki belép a webshop fiókjába, megrendeli magának a termékeket és a futár haza viszi neki. Az én feladatom az, hogy új embereket találjak, a közvetlen alattam levő emberekkel beszélgessek, tanítsam őket. Naponta kb 2 órát foglalkozok ezzel, van amikor többet, van hogy napokig semmit.

Ennyi pénzért még nyilván nem vágtam volna bele, nekem nem érné meg a másik munkám mellett, viszont ha hosszú távon tervezek, akkor már van benne fantázia.

2019. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fingkirály ***** válasza:
86%
Én csak azt látom, hogy ahol én dolgozom, rengeteg ember (főleg fiatalabb nők) hagyják el a céget a "robotmunkáért szar 2 kiló" miatt, és lépnek be valami MLM-be, 1-2-3 hónapig vadul tolják a motivációs agymosást a fészbukjukon hogy milyen marha boldogok meg sikeresek meg ők tervezik meg a munkaidejüket, életüket...aztán egy év múlva meg mégis inkább visszajönnek robotnak. Ezek szerint a hurráoptimista szabadéletsiker mégsem fizet olyan jól :)
2019. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, nagyon sokan kerülnek ilyen helyzetbe. Nem is meglepő.

Az MLM is egy vállalkozási forma. Talán az a legnagyobb hátránya (ami az egyik legnagyobb előnye is), hogy gyakorlatilag induló tőke nélkül tudsz elindítani egy saját vállalkozást. Viszont az emberek többsége nem képes vállalkozóként gondolkozni és nem hajlandó megtanulni sem. Ugyanígy nagy többség nem tud önállóan gondolkozni sem, meg vannak szokva, hogy megmondják nekik minden percben, hogy mikor-mit kell csinálni. Ha egy ilyen ember belecsöppen egy magánvállalkozásba, akkor annak nagyrészt előre lehet tudni az eredményét. A másik nagy hiba, hogy otthagyják a munkahelyüket még mielőtt nagyjából annyit keresnének, mint a munkahelyükön. Minden képzésen elhangzik, hogy csak akkor hagyd ott a munkahelyedet, ha már elértél egy bizonyos szintet. Addig az MLM másodállásnak pont jó.

2019. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Próbáld meg újraolvasni a hozzászólásodat, úgy, hogy az egyik vállalkozást kicseréljük egy másikra:


"Én csak azt látom, hogy ahol én dolgozom, rengeteg ember (főleg fiatalabb nők) hagyják el a céget a "robotmunkáért szar 2 kiló" miatt, és *NYITNAK EGY SAJÁT SZÉPSÉGSZALONT*, 1-2-3 hónapig vadul tolják a motivációs agymosást a fészbukjukon hogy milyen marha boldogok meg sikeresek meg ők tervezik meg a munkaidejüket, életüket...aztán egy év múlva meg mégis inkább visszajönnek robotnak. Ezek szerint a hurráoptimista szabadéletsiker mégsem fizet olyan jól :)"

2019. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

A szépségszalon nyitásának semmi köze az mlm hez, és főképp nem a Foreverhez.

A 2 pontos szint Assistant Supervisor még nem tud annyit keresni, hogy megéljen. Csak akkor hagyd ott a munkahelyed, ha legalább kétszer annyit megkeresel, mint ami a jelenlegi fizetésed.

Egyébként csak eggyetlen egy ember kell ahhoz, hogy egy stabil fogyasztói hálózatot felépíts, Te. Viszont, sok embernek el kell mondani mit csinálsz, és merre tartasz.

Nézd meg a Rettenthetetlen filmet, egy ember szavára, ezrek megmozdultak.

Szóval. A megfelelő ember, be tudja hozni a megfelelő embert, ugyanis nem mindegy kit szólítasz meg.

2019. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!