Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vmilyen rendellenesség lehet?

Ez vmilyen rendellenesség lehet?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom mindig is fiatalabbnak néztek, nem 2-3 évről van szó.

Idén augusztusban töltöttem be a 24.életévemet, és sokan még azt hiszik tinédzser csaj vagyok és ez borzasztóan furcsa, nem zavar és tudom, hogy örülnöm kéne neki de ez néha azért letud sokkolni mikor 14- 15 évesnek néznek.

14 évesen emlékszem, hogy 10 évesnek tippeltek, az viszont zavart.

15 évesen jött meg elösször úgyhogy rendben működöm azota is minden honapban megvan.. a mellem csak 17 évesen kezdett nőni de még most is nőt ebben az évben. Leszögezem nagyon boldog gyerekkorom és kamaszkorom volt semmiben nem nélkülöztem, magánéletem nem is lehetne jobb de rendkívül furcsa ez hogy nem látszom felnőttnek.

Életemben összesen 5 pattanásom lehetett.

Mindig is kissebb voltam az átlagnál és vékonyabb.

Most is kisnovesunek szamitok, de akármit csinálok még a smink sem segít.


2018. szept. 13. 21:59
 1/2 anonim válasza:
Mintha én írtam volna ezt a kérdést,én pont így vagyok ezzel. :) Nem hinném,hogy rendellenességről lenne szó,genetika.
2018. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogy fogsz majd örülni ennek 30-40 évesen! Semmi rendellenes nincs benne, ez alkati sajátosság, genetika. Egyik ember ilyen, másik olyan.
2018. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!