Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is hallottátok már az LSD-ről?

Ti is hallottátok már az LSD-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hallottam egy olyan mendemondát az LSD-ről, hogy akár sok sok év múlva is ki fejtheti a hatását úgy, hogy a beszedés után nem volt közvetlen hatás.


Saját történet:

kb 10 évvel ezelőtt vettem 2 papírt szilveszterre, de kb 3 nappal előtte vettem meg.

Nem akartam berakni a hűtőszekrénybe, hogy ne derüljön ki.

Sajnos nem volt túlságosan fagyos az időjárás, de úgy gondoltam talán elég hideg van ahoz, hogy kit rakjam el.

Egy cigis bugyiba raktam bele és rá tettem egy téglát, hogy ne fújja el a szél.

Szilveszter napján 2-en bevettünk 1-et 1-et és egyikünknek sem hatott.

Nagyon figyeltem rá hogy még véletlen se nyúljak hozzá kézzel, ezért csipeszt használtam.

Természetesen egyből arra gondoltam, hogy esetleg megromlott és azért nincs hatása, vagy mert valójában csak átverés volt az egész.

Ettől függetlenül volt egy minimális gyógyszer íze.

Ez volt az első és egyben az utolsó alkalom, hogy ki próbáltam.


Ti is hallottatok már róla, és ha igen vajon tényleg igaz lehet?

Esetleg tudnátok bizonyítékkal is alá támasztani?

pl: saját vagy ismerős története, internetes cikk ami ezt az állítást alá támasztja, orvosi szakvélemény.


A válaszokat előre köszönöm.



2018. szept. 20. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Elöfordulhat hogy x év mulva üt be

Van ismerös akire bad trip jött munka közbe.kb 10 év után.de az is lehet hogy nem jön ki soha

2018. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Marhaság.

Nincs olyan, hogy nem üt be max másfél órán belül.

2018. okt. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kint az udvaron kelett volna tartani a hidegben, ahol megázhat esőben. Hanem bent a szobádban nem tudtad volna egy könyvben elrejteni a lapok között? Egy apró bélyeget millió helyre lehet eldugni.
2018. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
cigis bugyiba volt elzárva, fedett helyen
2018. okt. 24. 16:09
 5/9 anonim válasza:
100%

Nem kellene hogy bármilyen íze legyen. Inkább arra gyanakszom hogy amit szereztél, nem az volt amit hittél.


A flashback amúgy irányítható. Ha képes vagy önkontrollra, nem árthat meg egy ilyen dolog. Sőt, akár egy intenzívebb tripből is kintudsz jönni. Gyakorlás, meditáció... Ezek jól jönnek, ha bélyegezel. Na meg egy kis grétfulded

2018. okt. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az a cigis bugyi elárulod kérdező?
2018. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Cigis doboz külső fóliába, meghajtva és gyujtoval össze olvasztva
2018. okt. 27. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja értem. De ennyire nem kell betojni. Máskor rakd a szobádba egy könyv belsejébe. Vagy egy nejlon tasakba a szekrény mélyébe.

De az is lehet, hogy átvertek téged és hatástalan papirt adtak.

2018. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hatott akkor az nem az volt csak egy darab papírfecni.

Ez a flashback dolog egy városi legenda egyébként, de még ha igaz is lenne akkor is csak akkor ha beütött a cucc, ami ugye nálad nem történt meg.

Ennyire paranoid vagy akkor különösen nem kéne ilyenekkel próbálkoznod. De jobb is hogy nem volt hatása. Kezdő dózisnak egy egész papír nagy bajt is okozhatott volna..

2018. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!