Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy 11.-ben injekci...

Az lehet, hogy 11.-ben injekciót kapunk? Mert nemsokára itt az orvosi vizsgálat és valakitől hallottam, hogy igen.

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

??????????????????????????????????????????

Hány éves vagy?

2008. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jol emlekszem 11.-ben nincsen oltas. 8.-ban van az utolso elvileg.
2008. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam középiskolába, először alkarba adják (emlékeztető oltás). Ha nem pirosodik be, kapsz egy jó nagyot a válladba is... :p
2008. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

én most vagyok negyedikes gimiben,és tavaly mi tuti nem kaptunk semmilyen oltást,arra emlékeznék,na mondjuk ez még nem zárja ki azt,hogy ti nem fogtok kapni,de nálunk nem volt ilyen...

2008. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 11.-es vagyok, és nekünk hallásvizsgálat volt csak, szurit nem adnak csak általános iskolában
2008. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi sem kaptunk szakközépiskolában injekciót, de egyszer nálunk is elkezdték terjeszteni a rémhírt. Szóval ne aggódj, lehet, hogy csak valaki beetet titeket.
2008. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor már nincs injekció! Nekünk 7.-ben volt utoljára.
2008. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok már, hogy ti nem kaptatok! Maximum nem emlékeztek rá! Én tutira kaptam középiskolában!
2008. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!