Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez agydaganat, vagy...

Lehet ez agydaganat, vagy valami ilyesmi betegség?

Figyelt kérdés

Gyakori fejfájás, bal fül dobogása (néha bizonyos hangokra és inkább este és éjszaka), bal orrlyukkammal nem érzek szagokat csak nagyon kicsit, néha megszédülök (De az lehet csak a pánikbetegségem)

Egyszer 15 évesen már mentem orvoshoz a fejfájásommal. Akkor azt mondták, hogy semmi bajom migrénem van.


18/L



2018. szept. 30. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy agydaganat. A fül dobogását hogy érzed? Olyan, mintha a szíved dobogását hallanád a füledben, vagy inkább más jellegű? Kellene egy koponya MR-t csináltatnod. Neurológiára kérj beutalót! A pánikbetegséget meg se említsd, mert mindent ráfognak.
2018. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Másabb.

Nem arra fogom csak én tényleg az vagyok már 12 éve..

2018. szept. 30. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Házidoki, ő ad beutalód neurológiára. MR felesleges, egy koponya CT, vagy nyaki röntgen. Lehet érdemes lenne még a fül-, orr-, gégészetre is elmenni egy vizsgálatig legalább. A fül dobogása is sok dolog miatt lehet. De lehet vérnyomás probléma is úgy az egész. Lehet, hogy a szedett gyógyszerek mellékhatása is közbejátszik.
2018. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!