Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok amióta kondizok?

Szeretemnagyon kérdése:

Miért hízok amióta kondizok?

Figyelt kérdés

hétfő óta lejárok konditerembe. heti 6x voltam a mai nap a pihenő nap.

20 percet taposógépeztem.20 futottam

120 belső illetve külső comboztam

meg vádliztam is egy keveset mindenap

nem fogyok semmit sőt 2 kg-t híztam

elötte nem igazán ettem.meg bulémiás is voltam de szerencsére legyőztem ezt a betegségem.most új élet reményében kezdtem az edzést előszőr fogyni.később majd izmosodni szeretnék

de edzés óta 2x annyit eszek, tojást,zöldségeket, túrót, csirke mellt. rizst,najó néha édességeket is de hát kívánom

nem értem valószínúleg sok mindent rosszul csinálok...

de nem szeretném már egyből az elején feladni..


2015. febr. 15. 17:45
 1/5 anonim válasza:
A hízás önmagában nem gond, mert az izom nehezebb mint a zsír, de nálad valószínű a táplálkozással lehet gond, pl.: fogyáshoz a max. Szénhidrát bevitel egy nap 2-3g testsúlykg-ként, tehát ha eszed a cukros vackokat akkor nem fog változás beállni. Kicsit tájékozódj és próbáld aszerint megtervezni az étrended. A mérleget meg felejtsd el.
2015. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a mérleg mutat többet, az nem baj mert csak az izmod nő
2015. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, mennyi a testsúlyod és a magasságod. Ha eddig bulimiás voltál és koplaltál, akkor gondolom kórosan sovány vagy, és azért hízol, mert a szervezeted most próbálja visszaállítani magát az egészséges testsúlyra. Ez pedig inkább jó, mint rossz. A számodra ideális testsúlyt durván úgy tudod kiszámolni, hogy ahány centi magas vagy, abból 110-et levonsz, és amennyi az eredmény, annyi kg lenne jó neked. Tehát ha pl. 170cm magas vagy, akkor 170-110=60kg kéne legyen a súlyod kb. Ha ezt 1-2 kilóval túlléped, az még nem baj.

A felsorolt ételek egyébként teljesen rendben vannak, de én az edzés mennyiségét kicsit sokallom, heti 3-4 alkalom bőven elegendő lenne. Főleg mivel a betegséged biztos eléggé legyengítette a szervezeted, és nem tesz jót, ha így túlterheled. Ha sokat akarsz edzeni, akkor azt ne hirtelen kezdd el, hanem fokozatosan hétről hétre egyre többet eddz.

2015. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:

- 1 hét edzés után már kétségbe vagy esve, a feladásról írsz... Gondold át... Senki se mondtam, hogy könnyű munka lesz gyors eredményekkel.

- Mi az a belső, ill külső combozás? Valami értelmes edzéstervet keress magadnak pl a bodybuilder.hu-n. Ne csak lábra eddz!

- A testsúly nem csak a zsír lerakódása miatt változik, remélem ez egyértelmű. 1-2 kg differencia naponta is előfordul egy jó sz..ás tán, vagy annak a függvényében, hoyg emnnyit ettél, ittál, izzadtál. Majd, ha több hónap után sincs változás, akkor kell gondolkodni. Persze célszerű, ha eleve helyes az irány, amelyen elindulsz.

- Azt írod fogyni szeretnél. El vagy hízva?

- Eszel édességeket. Te is tudod. Mi a kérdés? Számolod nagyságrendileg legalább, hogy a makrotápanyagokból mennyit viszel be? Ha nem, akkor nem tudod mennyit eszel, onnantól kezdve viszont nincs miről beszélni.

2015. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első 2 akkora sekélyes baromságot mondott, hogy még mindig a fejem fogom........

Az izom nehezebb mint a zsír, de 2 kiló izom, vagy 2 kiló zsír nyom többet?...


Teljesen hihető, hogy ő egy hét alatt 2 kiló izmot szedett fel... Havi 1 kiló az átlag FÉRFIAKNAK, amit a kezdők elérhetnek... Mikor szemmel láthatóan tudatlan a témában, és valószínű az edzései is elég trágyák, valószínű ő nőként 2 kilót rakott magára 1 hét alatt...


Kérdező, igen, sok mindent rosszul csinálsz, ezt magad is beismerted, akkor mi lenne ha utánanéznél a dolgoknak?

Neked heti 3 teljes testes edzés kellene kezdőként, emellé futhatsz, meg taposó gépezhetsz is.

2015. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!