Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5% minoxidil Tartalmú szereket...

5% minoxidil Tartalmú szereket hol tudok beszerezni? Kirkland, FOLIGAIN

Figyelt kérdés

Akár Kirkland Minoxidil Refill, vagy FOLIGAIN.P5.

Most neten van a drogeriaplusz. ez mennyire megbízható?


Illetve van olyan "bolt" vagy gyógyszertár ahol ezek beszerezhetők személyesen? Mert amiket én körbejártam ezeket már kivonták.


Illetve regaine oldatok vannak, de az orvosom is ezt mellőze miután nekem az árra magas, ezért ajánlotta csak a szer nevét. De márkából nem tudom melyik a jó, megbízható.


Valakinek van tapasztalata?



2018. okt. 11. 18:39
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit, sok sikert.

Aztán, ha van még kérdésed szívesen válaszolok rá.

2018. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Most a tapasztalatom igazából az hogy valahogy nem érzem hogy ez a 1ml-el betudnám teríteni az egész fej tetőm.

Lehet hogy csak a halántékhoz elég, vagy csak a forgóhoz, de nehezen tudom felvinni mind a két helyre. :/

A hajam nem is rövid szóval ez is nehezít.

De megpróbálom majd apránként csepegtetni, de akkor meg nem érzem melyik rész marad ki stb.

2018. okt. 17. 08:19
 13/44 anonim ***** válasza:

Teljes mértékig ismerős helyzet.

Lehetek annyira merész, hogy megkérdezzem a korod? Mikor kezdődött és most mennyi vagy?

2018. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Most vagyok 20, szóval nem vagyok szerencsés ilyen téren, 10+ évet még várhatott volna a kopaszodás, de inkább 50 et :D.

De már 18 évesen láttam az első jeleket.

Sajna a 2 év alatt, csak próbálgattam a dolgokat mi jó mi nem.

De nem jutottam anno sokra.

2018. okt. 17. 21:12
 15/44 anonim ***** válasza:
Pacsi koma, én is 20 vagyok, nálam picit hamarabb, 16 évesen kezdődött. Hihetetlen pimasz egy szarság ez.
2018. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Hát ja.. Bár ne mértem hogy mi váltja ki hogy ilyen fiatalon indul meg a kopaszodás én nem kb 30 évesen.

Az sem szerencsés, de mégis valamivel jobb.

2018. okt. 21. 16:44
 17/44 anonim ***** válasza:

Igen, valamicskével jobb lenne. Abban bízom, hogy a közeljövőben elérhetővé teszik a hajklónozást, az tényleg egy forradalmi újdonság lenne a kopaszság/kopaszodás elleni küzdelemben.

De sajna az ucssó híreket asszem 2013ban tették közzé ezzel kapcsolatban, azóta csend van.

2018. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Egyszer már használtam minoxidilt több évvel ezelőtt, akkor a cseppentős pipettás változatot használtam, ha jól emlékszem akkor talán még nem is volt hab formátum. Elég jó eredményeket tapasztaltam vele, ahhoz képest, hogy én már akkor is majdnem teljesen kopasz voltam. Elég sok babahajat növesztett. Aztán abbahagytam mert túlságosan macerásnak találtam ezt a folyadékos megoldást, ráadásul elég rendesen leszárította a fejemről a bőrt, kb. a napi használattal megegyezően lehámlott reggel és este is a fejbőröm. Ezt utáltam, ráadásul nyáron nem igazán szerettem, volt hogy az izzadtság cseppekkel együtt a számban is kikötött a fel nem szívódott minox. Egy idő után megmagyarázhatatlan szívdobogás erősödést is éreztem tőle.

Azóta nem kevés idő telt el, persze a kopaszságba soha nem lehet beletörődni, bár nekem azt mondják jól áll és el sem tudnának hajjal képzelni.


1 héttel ezelőtt úgy döntöttem adok neki még egy esélyt, hátha lesz valami, bár nekem már "fénylik" a fejem, úgy látom sűrű fehér szálak maradtak a a fejbőrömön, ezeket szeretném kicsit erősíteni.

Mondjuk most kicsit sokkolt a fentebbi válasz, miszerint nem szabad abbahagyni mert utána már nem fog rá reagálni a szervezet.

Drogériapluszról rendeltem, nyugi fiúk én is csak jókat tudok az oldalról írni, maximálisan elégedett vagyok a szolgáltatásukkal.

Az én receptem az elkövetkezendő hónapokra, Foligain sampon 2% Trioxidillel és Foligain hab 5% minoxidillel.

Azt már 1 hét használat után elmondhatom, hogy ettől nem hámlik a fejbőröm, a hab használata sokkal egyszerűbb és praktikusabb. Persze akinek még van haja annak a hab valóban nem a legjobb választás. Szedek még vitaminokat is (Pl.Mentum hair support, DM készítmények) én a fűrészpálmát elég sokáig szedtem, semmit sem vettem észre tőle, inkább csak azt hogy nem ágaskodtam annyit reggel. :)

Remélem pár hónap használat után visszatérhetek ide beszámolni az eredményekről, remélhetőleg lesz.


Ja még valami, mindenki kíváncsi ugyebár az ún. side effect hatásokra, azt vettem észre, hogy én a Foligain samponra elég érzékenyen reagálok, lehet a Trioxidil miatt, amit még nem használtam. Szívdobogás, karzsibbadás, mellkas szorító érzés, első használat után egész napos fejfájás volt. Most már ezek enyhültek többszöri használat után.

2018. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Most én is már kb. 3 hónapja használom. Vagyis most kezdtem meg a 3. flakont.

Nekem szerencsére nem szárít, és bár ilyen kevés idő elteltével nem biztos, de mintha halánték tájt lennének baba hajak.


Amúgy az alkalmanti 1ml re az a jó módszer (vagyis számomra) hogy eléglegyen, hogy nem nyomkodom a pipetát, hanem a fejemhez kocogtatva viszem fel, így elég az az 1ml.


Bár valahogy a 60ml kb a hó 30 napjából inkább 28 ra elég..kb..


Remélem nekem a nyárra már vagy 1000x több hajam lesz xd


Ja és ha a haj téma nem válna be nálad, akkor lehet kompenzálhatsz a szakállal, mert azt is növeszti.

Nekem különös módon most indult be a rendesen a szakál növekedes, bár erre nem használtam a minoxidilt. :D


Viszont nem tudom mi lesz idő teltével, mert régen 7000ft volt 3 flakon, majd 8500ft, most 9500ft. Bár ezt csak a black friday miatt emelték meg, de remélem nem kapnak rá huzamosan.

2018. dec. 13. 22:57
 20/44 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem a szakállal nincs probléma, szép sűrű, jól formázható. Csak ez a fránya haj.
2018. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!