Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5% minoxidil Tartalmú szereket...

5% minoxidil Tartalmú szereket hol tudok beszerezni? Kirkland, FOLIGAIN

Figyelt kérdés

Akár Kirkland Minoxidil Refill, vagy FOLIGAIN.P5.

Most neten van a drogeriaplusz. ez mennyire megbízható?


Illetve van olyan "bolt" vagy gyógyszertár ahol ezek beszerezhetők személyesen? Mert amiket én körbejártam ezeket már kivonták.


Illetve regaine oldatok vannak, de az orvosom is ezt mellőze miután nekem az árra magas, ezért ajánlotta csak a szer nevét. De márkából nem tudom melyik a jó, megbízható.


Valakinek van tapasztalata?



2018. okt. 11. 18:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Ja igen, ezt elfelejtettem említeni. A test bármely pontján fokozott szőrnövekedésre kell számolni(nyilván csak ott ahol alapból van szőr).xD

Nekem is elég durván megindult a szakáll növekedésem anno. Amúgy akinek tényleg nem válik be semmi, viszont nem akarja hogy kopasz legyen a feje az keressen rá a Febron nevezetű termékre. Igaz hogy csak látszat megoldás, de annak elvileg tökéletes. Most akarom majd kipróbálni. Majd leírok egy-két tapasztalatot.

2019. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Ja igen. :D Anno még én is rendeltem ilyet kétségbeesésemben, mikor voltam olyan okos hogy a jó kis hajam, 0-ásal letoltam, és vártam h vissza nőjön a hosszú hajam. (mert így már nem volt takarás,stb)


Az óta is itt van bontatlanul. :D

De az enyém Toppik.. vagy milyen márkájú. De tiszta ugyan az. :D

2019. jan. 14. 17:21
 23/44 anonim ***** válasza:
A toppikot honnan rendelted? És mennyi volt? Ha szabad kérdeznem:D
2019. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

aliexpress-ről. Bár lehet hogy ilyen copy. Bár jó minőségűnek tűnik. Az ára nem vészes szóval próbának jó.


pl ez. [link]

2019. jan. 31. 16:55
 25/44 anonim ***** válasza:
Szuper! Köszi-pacsi :)
2019. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Neked a toppik mennyi idő alatt érkezett meg?
2019. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Hát talán 2-3 + hét.. De, én most mást is rendeltem, és kb. még fel se adták. mármint 4 közül egyet. Vissza mondtam és mástól vettem.
2019. febr. 17. 14:49
 28/44 anonim ***** válasza:
Rendeltem attól, akit linkeltél aliexpressen. Nem nagyon szeret válaszolni+ plusz nem kapkodja el a dolgokat:D
2019. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Ja, nálam is, Ő. Mond vissza és vissza kapod a pénzt, és akkor mástól rended.

Lehet hosszú a kínai hétvége. :D

2019. febr. 18. 09:44
 30/44 A kérdező kommentje:

Közben minoxidil-ra találtam egy jó oldalt. 3 havi adag simán kijön 7500-ra ha egyben veszem.

Szóval aki még keresne itt a link.


[link]

2019. jún. 20. 15:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!