Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5% minoxidil Tartalmú szereket...

5% minoxidil Tartalmú szereket hol tudok beszerezni? Kirkland, FOLIGAIN

Figyelt kérdés

Akár Kirkland Minoxidil Refill, vagy FOLIGAIN.P5.

Most neten van a drogeriaplusz. ez mennyire megbízható?


Illetve van olyan "bolt" vagy gyógyszertár ahol ezek beszerezhetők személyesen? Mert amiket én körbejártam ezeket már kivonták.


Illetve regaine oldatok vannak, de az orvosom is ezt mellőze miután nekem az árra magas, ezért ajánlotta csak a szer nevét. De márkából nem tudom melyik a jó, megbízható.


Valakinek van tapasztalata?



2018. okt. 11. 18:39
1 2 3 4 5
 41/44 Lionsen válasza:
Egyébként ki hol tart a növesztésben? Milyen gyakran használjátok? Hol rendelitek? ;)
2022. júl. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:

Én a vital-hair.hu-ról rendelek Spectral DNC-t, ez a cucc vált be legjobban.

[link] , meg a Regaine hab.

2022. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Én már sehol :) Mondjuk nem azért mert ez volt a csodaszer számomra hanem mert minden nap borotválom :D

Szóval nekem inkább ilyen késleltető hatású szerként funkcionált, amik kinőtek hajak, sajna hosszúra nem tudtak megnőni, így nem biztosított fedést. De szerintem "tény" hogy a szertől nőtek ki.

Na majd ha lesz felesleges pénzem, még nem mondtam le haJ beültetésről, de most már nem is parázok rajta mint annó, szóval most is jól elvagyok :D

2023. jan. 2. 19:24
 44/44 mintechh válasza:

Sziasztok!

Melyik oldalról rendeltek Minoxidilt ami tényleg megbízható?

2023. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!