Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5% minoxidil Tartalmú szereket...

5% minoxidil Tartalmú szereket hol tudok beszerezni? Kirkland, FOLIGAIN

Figyelt kérdés

Akár Kirkland Minoxidil Refill, vagy FOLIGAIN.P5.

Most neten van a drogeriaplusz. ez mennyire megbízható?


Illetve van olyan "bolt" vagy gyógyszertár ahol ezek beszerezhetők személyesen? Mert amiket én körbejártam ezeket már kivonták.


Illetve regaine oldatok vannak, de az orvosom is ezt mellőze miután nekem az árra magas, ezért ajánlotta csak a szer nevét. De márkából nem tudom melyik a jó, megbízható.


Valakinek van tapasztalata?



2018. okt. 11. 18:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

szia!

így több mint fél év távlatában hogy látod, mennyire vált be a szer? hab vagy csepp formátumban használod, melyik kényelmesebb neked?

nekem az egyetlen aggodalmam ezzel kapcsolatban az az, hogy a eleinte a hajhullást fokozza, és csak utána indul ba a növekedés.. te ezt tapasztaltad magadon?

2019. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Az elülső hajvonalamat szépen vissza hozta, és még a forgó környékén is. Száraz hajnál nehéz bármit is észrevenni. Vizes hajjal viszont azért még látszódik a ritkás haj, de nem kopasz foltos.


Mivel én most hosszabb oldalra fésülős hajam van így még pluszba takar is, lehet hogy rövidre vágásnál azért ugyan úgy látszik a ritkulás. De az is közre játszik hogy ami kinőtt a szertől haj még nem hosszú. A babahaj féleséget már elhagyta olyan 1-2 max 3 centi, ami a szertől nőt ki, így mondhatni lassan nő. Erre még várnom kell.


kb 3 hó használat után látszódik az első babahaj, és a hajhullás rásegítését nem nagyon tapasztaltam. Mármint max csak annyiban hogy fésülésnél/fürdésnél, ugyanannyi, vagy kicsivel több hajszál maradt a kezemben. De látszatra nem okozott rosszabb hatást.


Én csepegtetőset használok, mert az olcsóbb. Macerásabbnak szerintem macerásabb, meg hosszabb hajra nehezebb felvinni. Szóval fésülgetve, és a pepitából kocogtatva kell felvinni, de már megszoktam. És már teljesen a rutinom lett reggel, meg este.

A habot meg olyan helyzetekre gondoltam venni ha nem otthon lennék. Bárhol, máshol, mert akkor azzal nem kellene bajlódnom. De azt még nem próbáltam, de így van egy elképzelésen hogy számomra annak is megvan a haszna.


És én magamnak a kezdetekben csináltam képeket is, ha össze hasonlítom sokat változott.


Ja és a csepegtetőset rövid hajra könnyebb belemasszírozni az egész fejrészre, hosszú hajnál lehet kimarad kis hely amit nem ér a szer. És gondolom a habosnál még könnyebb az egész fej felületre felvinni.

2019. jún. 27. 12:39
 33/44 milike1 válasza:

Szia!

Minox rendeléshez melyik oldalt ajánlod inkább? A drogeriaplusz vagy a bioeva?

Úgy látom te mindkét helyről rendeltél, minőségbeli különbséget vagy hatásbeli különbséget láttál köztük? Melyik oldal termékét hasznátad többet? Kicsit tartok tőle, hogy belefutok valami hamisított termékbe.

Köszi a segítséget!

2019. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Mind a kettő jó. Jelenleg inkább a bioevat, mert az olcsóbb. Minőségben mind a két helyen jó.

Drogériánál postával talán már lehet egy 10-es is, míg a másiknál meglehet úszni 8500-max 9000k ért.

De a bio-nál ha legalább 2*3 havit veszel. (az ingyen posta miatt)

Meg ott is azt kell venni ami alapból 2*3 meg 3*3havi stb, hirdetésként van felrakva. Mert az még olcsóbb. Mintha a sima 3 havisnál te magad választod ki hogy 1,2, stb darabot akarsz venni.


Amúgy a bionál amcsiból jön los angelesből szóval ez talán rá ad a minőségre. És kb 1 hét a szállítás.

2019. jún. 30. 18:29
 35/44 A kérdező kommentje:
Ja és én mint reflink ként megosztva talán lehet kapni úgy -2 800 ft-ot a küldő, és meghívott is. (de ezt nem merem biztosra mondani) Meg még most a csomagban is adtak -10%os kupon kódot, szóval a bionál jobban lehet spórolni.
2019. jún. 30. 18:36
 36/44 CD618 válasza:
Sziasztok!Én már évek óta erről az oldalról rendelem: www.hajreg.hu a kirkland minoxidil 5%-ot megbízható rendelés után 1-2 nappal ittvan.
2019. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:

A drogéria plusz teljes mértékig megbízhatatlan, onnan ne rendeljetek.

Nem magyar webshop, mégis a magyar kormányrendeletekre hivatkoznak a bizalmat erősítendő, mikor meg panasz érkezik, akkor kiröhögik az embert, hogy nem vonatkozik rájuk a magyar jog.

Se impresszum, se cím, átverés az egész.

2021. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Mi történt?

Azt én is észrevettem hogy a csomagon a feladó, konkrétan a semmi, tesco posta vagy mi aszokot lenni hivatkozásként.

2021. jún. 28. 17:32
 39/44 anonim válasza:
Itt egész sok választék van neked, ha még keresel: [link]
2022. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Lionsen válasza:

Sziasztok!

Emagon rendelhető az 5%-os Kirkland Minoxidil 6 havi adag egész jó áron. Viszont félős, hogy nem eredeti...

A másik a szakallnovesztes.hu

Ez utóbbi 5 éve működik már és nagyon jók a visszajelzései, igaz picit drágább, viszont ígérik, hogy eredeti a termék.

Én most fogok belevágni, szakáll plusz haj növesztés.

Szakállam oldalt alig nő, nagyon kevés. Kopaszodás felül, vizes hajjal már elég szembetűnő. Durván a fele olyan sűrű mint hátul.

Remélem beválik a szer.

szakallnovesztes.hu oldalról rendeltem. Majd beszámolok ha elfogyott a 3 havi adag. :)

2022. júl. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!