Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai műszak 19 évesen?

Éjszakai műszak 19 évesen?

Figyelt kérdés

Egy vegyesboltról lenne szó, eladóként. A hirdetésben havi 250-260 ezer nettó szerepel heti 4 nap munka. Gondolom 22-től 6-ig tartana a munka.


Még soha nem dolgoztam sehol, szóval a kérdésem az lenne hogy mennyi vállalható az éjszakai műszak? Egy-másfél évig szeretném csinálni. Hétfőn OKJ-ra járnék 9-től 20-ig. Aztán 22-től reggel 6-ig dolgoznék, kb. 6:30-40-re hazaérek, mire elalszok lesz 7-7:30 és remélem tudok aludni 13-15-ig. Utána van 6-8 óra szabadidőm. Hétfőtől csütörtökig dolgoznék (ha én választhatom ki) szóval a péntek, szombat és vasárnap szabad.


Szerintetek ez így kibírható lenne?


2018. okt. 12. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így mind szép és jó csak az éjszakába kicsit borul minden. Én is így gondoltam este 6ra jártam dolgozni reggel 5ig ,alszok 11ig előttem "az egész nap " aha hazaértem 6ra fürdés kaja stb volt 7ora mire agyba kerültem és nem biztos h rögtön eltudtam aludni. Persze 11kor nem -bírtam felébredni volt 13-14-15 óra mire felébredtem(ha sok volt a munka fáradtabb voltam nyilván többet alszom) akkor fürdés mit vegyek fel egyek is valamit és már keszolodhettem is dolgozni .... ismerek olyat aki birta ezt gyerek mellett napi 4-5ora alvás volt a maximum ..nem volt fel év kibukott teljesen. Szép és jó ha ezt így tudod tartani,eltervezted jónak tűnik de az esetek 80%ban ez a napi terv borul ....
2018. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam éjjel- 22- 6:30ig. Szerettem. Az első nap halálos- de nekem általában ébredés után volt rossz.'másnapos'érzés. A muszáj amúgy nagy úr-ennyi időt- gyerek nélkül ki lehet bírni-hallottam durvább sztorikat ennél.
2018. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy hétig birtam az éjszakai munkát,nem való mindenkinek.
2018. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

tökmindegy hány éves vagy. az éjszakai műszak mindent fel fog borítani a szervezeted működésében. ajánlom ezt is olvasni [link]

persze a pénz jó, de vajon megéri? én 180e-et keresek heti 15 óra normális nappali munkával külföldön. tudom ajánlani ha még szeretnél élni normálisan.

2018. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok

4 evet dolgoztam így, legalább 10et öregedtem (ismerek olyat aki 10eve csinálja és ő például jól tartja magát) de a tobbsegen látszik.

Az eletem felborult teljesen,ezért is leptem. Persze van olyan aki birja és szereti de szerintem keves olyan ember van .

2018. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!