Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális vagy...

Szerintetek ez normális vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Elég fiatalon vágdosni kezdtem magam de nem öngyilkosságra való hajlam miatt, inkább élvezetből, késöbb fájdalom miatt is

Késöbb ez a felettébb változatos szexuális életemre is kiszőtte hálóját, megkértem a párom, hogy pengével vagdosson közben.

Nő létemre férfiakat megszégyenítően bírok inni, konkrétan vodkát. Valamint sajnos xanaxot is szedek/szedtem, elég nagy dózisban, mert pár szem már nem hatott úgy, ahogy kellett volna

Gyakran mikor egyedül vagyok otthon szorongok, úgy érzem nem vagyok egyedül, viszont ez csak a 4 fal között szokott előfordulni

Utcán akár hajnalba sem félek egyedül

Otthon azonban van hogy előfordul hogy rettegek

A fejemben gyakran jár a szex, bevillannak pillanatok érzések, ezért hatalmas szexuális vágyat érzek,sőt olykor ha ideges vagyok is szexelek mert az megnyugtat, néha érzéketlen tudok lenni, és nevetni olyanokon amin mások megijednek

Mit gondoltok valami vélemény esetleg? Szeretném felismerni a problémát és változtatni.


2018. okt. 16. 11:58
 1/2 anonim válasza:
A problémát te is felismerted, célszerű lenne szakember segítségét kérni. Még a szexuális érdeklődésben ez a dolog ma már nem is furcsa(vagdosásra értem), de az már igen, hogy xanaxot szedsz és erre iszol is, valamint kicsit szexfüggőnek tűnsz ez alapján. Jó lenne kideríteni miért, na meg persze ha a gyógyszer alkohol kombóról leállnál. Sok sikert, remélem megoldódik. :)
2018. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképpen fordulj orvoshoz! Lehet, hogy valamilyen gyerekkori sérelem miatt van ez. Nem vesztesz semmit vele, ha beszélsz egy szakemberrel.
2018. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!