Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok az érzelmeimnek...

Hogyan tudok az érzelmeimnek ura lenni, hogy ne legyenek dühkitöréseim?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert rendszeres, de már többször kiabáltam szüleimmel. Általában csak az idegesít, mikor ki akarják találni, hogy mit akarok és mit gondolok. Ez mondjuk bárki másnál idegesít, de mással sosem kiabálok.


Vannak erre valami tréningek, pszichológus? Vagy próbáljak többet beszélgetni velük?


2018. okt. 19. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Dükotörés csillapításra nekemis szükségvan de már teszekellene

Levezetem (pozitivan)a dühömet pl mikor olyan szituba kerülök akkor kezem emelve kiszaladok futni. Vagy idegböl pár fekvőzés segit a többieket pedig lehet kiabálva de azmondom higy most könyörgöm ne hadjatok magamra menjetekinnen és párperc levezetés után visszamék,régen nemigyvolt

Hanem negativan vezettem le aminek énis kárátláttam

Ami jött azt ököllel térdel vagy ha olyan akkor fejjel szétcsaptam és sokszor tört csontom is 22évessen jutottam el oda higy ez nemjò mert a dolgokban és magamban is kártteszek és a kezeim meg ugy csörögnep ropognak mint egy csatagép a balkezemmel csak a hüvelyk és mutatò ujjamban van érzés a többit nemérzem a kisujjamat mozgatni nemtudom a a jobb kicsit jobbállapotban van de igy belegondolva higy mégcsak nemis valakit hanem kemény tárgyakat csapkodtam elég hülyén nézki...szòval komám ha kezd szakadni a cérna akkor menekülj el kisidőre nyomjle pár fekvőt húzást futást és ordibálj ahigy a csövön kifér

Mindenek felett vezessed le az erődet/dühödet esetleg küzdősport hobbiszinten hetente párszor lenyomni egy adok kapokot legbiztonságosabb és nem az utcát járva balhé reményében mert az naagggyyyoon rosszul is elsülhet

2018. dec. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!