Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek miért vannak...

Szerintetek miért vannak dühkitöréseim? Privátba is írhattok

Figyelt kérdés

Már két éve vannak dühkitöréseim négyszer is vitt már el a mentő dühkitörés miatt idén tavasszal meg a rendőrök jöttek ki és hívták a mentősöket hogy vigyenek be a kórházba az első kettőnél kaptam nyugtatót amikor beadták le is fogtak mert ellenkeztem (nagyon hiányzik a lefogás érzése) az utolsónál nem mert nagyon rosszul voltam a rendőrök is mondták hogy sápadt vagyok

Családi háttéről csak annyit hogy az apukám meghalt 6 éve az anyukám egyedül nevel nem szenvedek semmiből sem hiányt de nagyon hiányzik az apukám

Ezt a kérdést már egyszer kiraktam de nem kaptam értelmes választ



2018. okt. 5. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj magadba, és előbb utóbb meghallod a választ. Itt nem fogsz választ kapni, legfeljebb tanácsokat. Ez is az.
2018. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most? F/N?
2018. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16/L vagyok
2018. okt. 5. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne fojtsd magadba az érzéseidet,de a dühkitörés annak ellenére hogy sokat segíthet ugyan, de nyilván nem egy egészséges megoldás,inkább mozogj többet, sportolj és ha tudsz meditálj utána kicsit.Egyébként megértelek...
2018. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló szoktam sportolni teniszezek minden héten kétszer meg itthon edzek is
2018. okt. 7. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem kaptál értelmest választ, mert erre nincs is értelmes válasz. Nyugodj meg, nem vagy beteg. Csak egy hülye. Sajnos a sok közül...
2018. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez valami mentális betegségtől van.
2018. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kerdezo nem hulye. Ez mentalis betegseg.

Amugy szerintem is elfojtott dolgoktol vannak a duhkitoreseid.

2018. dec. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tavasszal bekerültem a pszichiátriára két hétig bennt is tartottak, és kétszer megpróbáltam megszökni és akkor lefogtak az ápolók. Annyira jó érzés volt már nagyon hiányzik hogy le fogjanak. Nemtudom hogy mitcsináljak hogy újra kijöjjenek a mentősök vagy a rendőrök. Tudom hogy nem tudtok nekem segíteni de jó kiírni ezt magamból
2018. dec. 27. 19:23
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem hülye... Áh! Erre utal az utolsó hozzászólása is. Foglald már el magad! Menj dolgozni! Ahelyett, hogy másoknak munkát adsz.
2018. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!