Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miután ittam gombócot/mintha...

Miután ittam gombócot/mintha valami ételdarab ott maradt volna/ érzek a torkomban? Ez lehet daganat?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 03:10
 1/4 anonim válasza:
57%
Lehet ,hogy volt az arcüregedben slâjm lerakódva,s most azt lejjebb nyelted de nem ment le teljesen. Igyâl több kortyot mêg. A daganat nem terem hopp oda.
2018. okt. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg hangszál polip?
2018. okt. 23. 03:28
 3/4 anonim ***** válasza:

kezdődő megfázás tünete is lehet. de mentális problémáé is a gombóc érzés meg főleg. ahogy látom jócskán hipochonder lehetsz, rögtön daganat vagy polip amire gondolsz szóval szerintem bebeszéled magadnak. ha valójában ott lenne au a gombóc akkor a nap bármely szakában amikor iszol, éreznéd, de fogadjunk csak akkor érzed mikor erre gondolsz, hogy na most megfigyeled érzed e még.

de menj el a háziorvoshoz ha gondolod, hogy ő mit mond.

2018. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg megfázás.
2018. okt. 23. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!