Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét előtt szúrathatok...

Műtét előtt szúrathatok fülpiercinget vagy ki fogja vetetni velem az orvos?

Figyelt kérdés
2 és fél hét múlva fogják műteni az egyik térdem és most szombaton szeretnék fül piercinget szúratni, viszont félek, hogy nem fog tetszeni az orvosnak, hogy van bármiféle ékszer rajtam és ki fogja szedetni velem és így akkor beforr, de nem tudom, hogy egy térdműtétnél mennyire van befolyással a fülemben lévő kis bizsu.

2018. okt. 24. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

ha zavarja akkor kiveszed arra a pár percre, vagy órára amíg tart...

azt a 2 és fél hetet nem bírod ki?? addig nézd meg milyet szeretnél esetleg vegyél egy neked tetsző darabot


(jobbulást)

2018. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
SEMMILYEN fém tárgy nem lehet rajtad, ezért piercing sem.
2018. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, kibírni kibírnám, de most szombaton van egy olyan akció, hogy fele áráért csinálják és ezért gondoltam most menni :D
2018. okt. 24. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
A műtét ideje alatt nem fog beforrni, a műtétet követően azonnal visszarakhatod, vagy a nővérke visszateszi, ha megkéred.
2018. okt. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!