Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "16 éves vagyok) és 159cm...

"16 éves vagyok) és 159cm Magas 60 kg F, Nagyon alacsonynak Érzem magam nem tudom mit tegyek, És nem is hiszek az ien nyújtásokban meg az ienekben, orvos, még segithet? Anyám 160 cm Apám 169.

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek Orvoshoz forduljak?
2018. okt. 22. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell tenned. Normálisak a méreteid. Sportolj, mozogj sokat. Olyan, mint testnyújtás nincsen. 23 éves korodig tart a növekedés, ne izguljál.
2018. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom hogy 23 éves korig esélyed van növekedésre,mert az hülyeség . 23-25 éves korig a csontozat,izomzat fejlődik ki véglegesen .

Szüleid magassága sem mérv adó ebben.De az lehet,hogy az előző őseid sem voltak különösen magasak .

De a kamaszkor közepén jársz,ekkor fejlődik nagyobb iramban szinte az egész tested .A 18 éves kor ,ahol ez megszokott már állni .

2018. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!És sportolni fogok és egészségesen élni!Hátha
2018. okt. 22. 20:22
 4/6 A kérdező kommentje:
A cigi meg az Alkohol az Nagyon befojásolja a növekedést.Azt tudom meg a rossz környezet És Tényleg köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 22. 20:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Még jöhet válasz szivesen várom!
2018. okt. 23. 10:54
 6/6 anonim válasza:

Vegyél egy asztalt, és egy fűrészt.

Ezután az asztal lábait megfelelő helyen elfűrészelve a Te magasságodhoz kell igazítani az asztal magasságát.

Ezután pedig tök mindegy lesz, milyen magas nővel kezdesz.

2018. okt. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!