Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elalszom mély álmomba, és...

Elalszom mély álmomba, és felriadok, olyan érzést érzek, mintha megijedtem volna és gyorsan dobog a szívem. Mi lehet ez? :/ mit vegyek be? :/

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 01:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
semmi bajod nincsen. azért aludtál el nehezen mert rástresszeltél arra hogy felriadtál és biztos vmi komoly egészségügyi bajod van, ezért nem tudtál elaludni. ez egy ördögi kör, sosem lesz vége ha nem kezdesz el hirtelen a másik irányba menni
2018. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Milyen komoly egészségügyi bajra gondolsz?
2018. okt. 28. 14:02
 23/26 anonim ***** válasza:
fhuuuuu te :D én erre nem válaszolok :D semmi bajod nincsen fogadd el :D
2018. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
De hisz normálisan kérdezem. Mert mondtad hogy komoly egészségügyi problémám lehet. Nem szeretnék beteg lenni. Amúgy megbántottak otthon kicsit, kicsit komolyan vettem de nem vettem fel.
2018. okt. 28. 15:00
 25/26 anonim ***** válasza:
én azt írtam, hogy NEKED járt azon az agyad hogy komoly egészségügyi próblémád van. nem azt írtam, hogy azod is lehet.
2018. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Értem Bocsi. Rosszul olvastam el.
2018. okt. 28. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!