Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vénynélküli altató, melyik a...

Vénynélküli altató, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Egy hosszabb (14 óra körüli) busz útra lenne szükség gyógynövényes altatóra. Van olyan ami már bevált valakinek?

Tavaly már a Nervenpfleget próbáltam hasonló úton, kb egy hónappal hamarabb kezdve a szedését, sajnos sokat nem használt.



2018. okt. 28. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A Gyuri bácsinak(bükkszentkereszti füvesember)van egy ún. macskagyökeres gyógytea keveréke.

Itt megveheted: [link]

Főzd le, vidd el termoszba.

Próbáld meg még a Sedatif PC-t, gyógyszertárban kapható.

2018. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

A gyógynövényes altatóktól sok eredményt ne várj! Nem tudom, mennyi idős vagy. Én mikor fiatalabb voltam, ilyen hosszú busz úton kerestem egy jó vágású hölgyet, vele egész jól elvoltam egész éjszaka. Másnap kicsit fáradt is voltam, regel kellett is két kávé, meg 3 sör, hogy kicsit rendbe szedjem magam.


Most ha pihenni szeretnék, vinnék egy L.t estére, és ha az nem hatna elég sokáig, hajnalban még rátolnék egy D.t.

2018. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Sedatif pc helyett meg vihetsz egy kockacukrot, mert kb annyi hatása van. Mert az placebo semmi más.
2018. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!