Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Autóban folyton pisilnem kell...

Autóban folyton pisilnem kell 5 perc után - miért?

Figyelt kérdés

Volt pár hónapja egy húgyúti fertőzésem - folyton pisilnem kellett, de tényleg pár percenként. Voltam vele orvosnál, kaptam gyógyszert, el is múlt majdnem teljesen: autóban ülve a mai napig ilyen. Elindulok, az utca végén már nagyon kell.. de ha kiszállok, akkor elmúlik magától az inger, és még órákig elvagyok wc nélkül. Ha visszaülök, újra rossz.

Semmilyen más helyzetben nem tapasztalom ezt a problémát, kocsiban viszont kivétel nélkül mindig.

Mitől lehet?


2018. okt. 29. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl alacsonyan ülsz, és nyomod a hólyagot. Akkor megfelelö az ülés, ha a törzsed és a combod legalább 90 fokot zár be, nem kevesebbet.
2018. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet pavlovi reflex is, aszociálod a pisilési ingert a vezetéssel, hasonlóan jártam, egy bizonyos boltba az első pár alkalommal úgy mentem be hogy nagyon kellett pisilnem, azóta akármikor megyek be rámjön.
2018. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg:


- kint van a derekad, ahogy ülsz

- úgy jön a huzat, fűtés-hűtés és mondjuk fent megy a fűtés, de a lábaknál és a derekadnál már nem

2018. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amint bejön az ősz, nonstop hordok derékmelegítőt, plusz kocsiban mindig betűröm hátul a pólóm a derekamnál a nadrágba, így fázni tuti nem fázik.

Lehet végülis, hogy már valami pavlovi reflex...

Vagy nem tudom, de elég fura.

Hálistennek nem kell gyakran kocsikáznom.

2018. okt. 30. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!