Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire tud egy gyógyulást...

Mennyire tud egy gyógyulást befolyásolni az, ha az ember pihenés helyett is dolgozik, megerőlteti magát?

Figyelt kérdés

Múlthéten csütörtökön lebetegedtem (fejfájás, torokfájás, enyhe láz, néha hasmenés, mellkasi fájdalom olykor), viszont elég fontos projektjeink voltak munkahelyen, így bementem aznap, másnap, hétfőn és kedden is dolgozni. Itt pakoltunk irodaköltöztetés miatt, aztán szellemi munkavégzés volt a gép előtt. Napi másfél-2 óra tömegközlekedés és sajnos az egyik kollégám is beteg. Orvosnál még nem voltam, gyógyszert csak azt szedek, ami itthon van (Saridon főleg).


Az lenne a kérdésem, hogy ilyen körülmények közt mennyire normális az, hogy úgy érzem, jóval lassabban gyógyulok? Holnap megyek orvoshoz, nem tudom, érdemes lenne-e megemlítenem, hogy sajnos kissé összejöttek a dolgok és emiatt sem sikerült haladnom a gyógyulással.


2018. okt. 30. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen negatívan befolyásolja.
2018. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor normális az, hogy nem érzem magam túl sokkal jobban, csak bizonyos tünetek enyhültek ez idő alatt?
2018. okt. 30. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Én egy éve beteg vagyok (visszajön), mert sose pihenek.

2018. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ágy nyugalom. Hallottad már ezt a kifejezést?
2018. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy néha a munka sajnos kötelez.
2018. okt. 30. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen. Pár év múlva a betegség is, és a halál is fog, ha soha nem pihensz! Szánj magadra időt, ne csak a munkának élj!
2018. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!