Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak lusta vagyok, vagy más a...

Csak lusta vagyok, vagy más a baj?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon könnyedén elterelődik a figyelmem. De tényleg, hihetetlen könnyen. És hiába szeretnék keszülni bármire, nem tudok, mert jaj, wc-re kell menni, oh, éhes vagyok, fú, elgémberedett a lábam, de szép piros toll, olyan vörös mint egy alma... várjunk, a vörös és a piros most különböző színek, vagy egyik a másik árnyalata? Melyik... és általában ezzel el is megy a délutánom, úgy, hogy SEMMIT nem csináltam. :(


És én tényleg szeretnék tanulni a versenyre (OKTV), de nem tudok koncentrálni. Évek óta ez megy, (bár eddig nem ilyen durván... vagy csak nem tűnt fel) és nem tudom, hogy mit tegyek.


Nemrég szembe találkoztam az ADHD és az ADD fogalmával (fogalmaival? :/) és a leírásuknál eléggé magamra ismertem, bár a hiperaktivban nem vagyok biztos, mert van amikor nagyon pörgök, de sokat is tudok aludni. Jah, igen, aludni is nagyon nehezen alszom el, és mar ez is nagyon zavar, mert sose pihenem ki magamat. :(


Illetve egy nyári táborban, ahova járok kisegíteni, van egy két ADHD-snak mondott gyerek, akik verik a táboroztatókat(!!!) is, és alapból nem százasok (és most tényleg nagyon finoman fogalmaztam), így nem tudom, hogy most csak rájuk mondták, vagy tényleg ők az ADHD-sok, mert én meg nem vagyok olyan (legalábbis remélem), ugyhogy, nem tudom, h a szülők ezt mentségként mondták-e, mert érdekes módon a szülő mellett a gyerekek kisangyalok voltak.


Meg szakemberhez nem tudom, hogy elmerjek-e menni, mert ha kiderül, hogy csak lusta es buta vagyok, az azért gáz, ha pedig kapnék róla valami papírt, az meg azért...


Légyszi, valaki segítsen!!! :S


Bocsánat, ha kicsit zagyva lett, próbáltam nem kapkodni a témák között... :)



2018. nov. 1. 21:04
 1/1 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok,valszeg adhd-s.
2018. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!