Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülbevalóm nem akar gyógyulni!?

Fülbevalóm nem akar gyógyulni!?

Figyelt kérdés

Az előző fülbevalómat szúrták, nem csináltam vele semmit és kb 1-2 hét alatt teljesen begyógyult, nyugodtan cserélgethettem. Most csináltattam kettőt ugyan abba a fülbe, ezeket lőtték. Ennek már egy hónapja és mai napig ha kiveszem, még vérzik. Nem akar gyógyulni. Nem gyulladt és nem is fáj, csak érzékeny. Mindhárom alkalommal karika került be, orvosi fémből.

Mivel kezeljem vagy mit tegyek, hogy végre gyógyuljon?



2018. nov. 2. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A fülbevaló maga az ékszer. Neked nem a fülbevalód nem akar gyógyulni, hanem a füled maga, amit kilyukasztottak. Ne haragudj, de muszáj, hogy ezeket a kifejezéseket jól használd, mert nagyon le fogsz égni, amikor nem anonim oldalakon beszélsz arról, hanem az ismerőseid körében.
2018. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Elöször is nem a fülbevalód nem akar gyógyulni, hanem a füled.

Másodszor az egyetlen értelmes megoldás, ha sürgösen felkeresel egy orvost, mielött elfertözödik vagy vérmérgezést kapsz.

2018. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik fülem nejezebb eset volt. Ajánlom.a tetrant v a betadinet. Bekenni a fülbevaló szárát vele, szépen meggyógyítja.
2018. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha cimpában vannak, akkor is idő kell nekik, de valószínűleg, vagy ferde lett, vagy csak vastag a cimpád és nagyon szorul rá a kapocs. Miből gondolom? Mert karikát nem lőnek, azt csak szúrással lehet betenni. Vannak kapcsos karikák. Ha pedig kilőtte egy ékszerrel és utána beletuszakolt egy karikát, akkor nem ez a baj, hanem az, hogy az nem orvosi fém, vagy csak nem kezelted jól. Véreznie nem kellene. Amennyiben porc, úgy már értem. Azok sokkal de sokkal lassabban gyógyulnak, akár évekig.

Menj be patikába és vegyél octenisept folyadékot és kezeld azzal legalább napi 3 alakalommal legalább 3 héten át.

2018. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3, #4;

Köszönöm nektek a válaszokat. Az elmúlt 2 napban cseréltem nappali, illetve éjszakaira. Az éjszakai nem karika, hogy ne is mozogjon. Minden csere előtt a fülbevalót bekentem 100%-os aloe Vera folyadékkal. Már látszik a gyógyulás.

Egyébként cimpa, lőtték és én cseréltem ki ezüst karikára.

2018. nov. 5. 06:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Aloe vera? Nyílt sebre? Gratulálok
2018. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2 dolog;


- Az alsó Vera-t az orvosom javasolta, mikor a porcba szúrt karikám begyulladt.

- Látszik, hogy ilyen rövid idő alatt is gyönyörűen gyógyul.


Akkor mi vele a probléma?

2018. nov. 5. 07:21
 8/8 A kérdező kommentje:

Az előzőhöz még egy szösszenet;

Több, mint egy hónapos a seb!

2018. nov. 5. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!