Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős hónapok óta tartó rektáli...

Erős hónapok óta tartó rektális vérzés mitől lehet? (Lent)

Figyelt kérdés
Roviden: honapok ota megy. Elmentem orvoshoz. Megnezett, akkor sebbre gyanakodott. Szedtem ra kupot es elmult 1-2 hetre majd vissza jott. Munkam miatt nem tudtam elmenni orvoshoz. Viszont mar sok. Eleve nagyon verzik. Nem pecsetelo, hanem eros sok ver. Tobbnyire elenk piros folyos ver egy keves alvadtal. Nyalkaszeruseg is van a szekleten. A szeklet nem fekete. Csak szekleleskor jelentkezik. Azt hiszem szelesebb is lettem a problema ota. Elnezest az egyszeru kifejezesekert es fogalmazasert, csak probalok egyertelmu lenni. 23 eves ferfi vagyok. Lassan 4-5 honapja minden szekleles utan van. Mas jel nincs. Se fogyas se szorulas vagy hasmenes. Se hasi fajdalom stb. Oszinten a raktol felek nagyon. Elfogok menni orvoshoz, csak nem olyan egyszeru es mar az internet termeszetesen "megijesztett". Minden annyira a rakra utal... Persze lehet mas is. Volt mar valakinek ilyen eros verzese? Nem cseppek... Konkretan szinte folyik. Az egeaz wc-csesze veres kb. Persze nem utoer szintu de nah..
2018. nov. 3. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erős szorulás szokta ennyire felsérteni a végbelet, így nem tudom, mi lehet. Menj el újra.
2018. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elég folyadékot fogyasztasst?
2018. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Proktológiára menj el!
2018. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kéne egy tükrözés, lehet komoly, de lehet egy ártalmatlan aranyér is. Addig is javaslom az egészséges táplálkozást, mert általában annak a hiánya okoz ilyen problémákat.
2018. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 gömbicica ***** válasza:

"Szedtem ra kupot es elmult 1-2 hetre majd vissza jott."



?????? most szó szerint értendő???


Végbéltoilett! székelés előtt használj valamilyen kenőcsöt nem csak kivülről!!!!

használj nedves WC papirt, dolgod végeztével használj kenőcsöt.


Igyál elegendő vizet, egyél gyümölcsöt.


Ha rekedésed van az nem csak hogy vérzik marhára fáj is.

Proktológusnál voltál? vagy csak háziorvosnál


mi az, hogy "sebre gyanakodott"?????


ha nyálkás a székleted, akkor a beleidben gyulladás van.

Az étkezéseddel is probléma lehet.


viszont a higabb széklet, gyakori hasmars is tud végbélfájdalmakat okozni.


23 éves vagy!!! mi neked egy orvosi vizsgálat?


nincs abban semmi para! Nem el fogok menni, hanem

hétfőn elmész orvoshoz!_!!!

2018. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
gömbicica, jókat írsz, de ne halmozd a kérdőjeleket és a felkiáltójeleket, mert fogyatékosnak fognak hinni hosszútávon.
2018. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Menj más orvoshoz, mert ez nem gyerekjáték. Addig járj, amíg nem fognak veled komolyan foglalkozni. A tippelgetést a lottózókra kell hagyni, ahoz az orvosok nem értenek.
2018. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 gömbicica ***** válasza:

6-os köszönöm.

a több felkiáltójel, ill. kérdőjel számomra nem azt jelentené, hogy defektes vagyok.

Inkább a nyomaték kedvéért irtam igy.

-sebre gyanakodott- mit nem mondd

-szedtem a kupot- ez már kiütött

a több kérdőjel az értetlenkedésemet

a több felkiáltó jel pedig azonnal menj -t jelentett volna.

2018. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vastagbél gyulladástól is lehet. Gasztroenterológushoz is menj el!
2018. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
El kell menni minél előbb proktológushoz, nincs mese. A leírtak alapján, figyelembe véve az életkorodat is, szerintem a belső aranyeres csomó a legvalószínőbb, de távdiagnózist természetesen nem lehet adni.
2018. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!