Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik valami módszer, műtét...

Létezik valami módszer, műtét amivel 10 centivel magasabb lehetnék?

Figyelt kérdés

Átlagos vagyok(176 centi), és szeretnék 185 körüli lenni, de már valószínűleg nem fogok természetesen nőni.Tudtok erre esetleg valami megoldást?

21/F


2010. jún. 25. 19:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
a műtét nem amerikai, hanem ruszki, több helyen eltörik a lábat és acélkerettel széthúzzák a csontvégeket - csavarral rögzítik
2010. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Egyszerűen úgy érzem, hogy nekem így nem jó, úgy érzem jobban érezném magam magasabban, jobban el tudnám fogadni magam.Férfimodell sem lehetek mert ahhoz 180 centi a minimum.Sokaknak megadatott hogy 180 felett legyenek, az én szervezetem meg csak ennyire volt képes, és minden alkalommal amikor kimegyek az utcára és meglátok egy magasabb embert elszorul a szívem, hogy bár csak én is olyan magas lennék, de nem lehetek.
2010. jún. 25. 19:37
 13/28 anonim ***** válasza:
83%

Ez inkább pszichés zavar és azon nem segít a műtét.

Inkább tanuld meg elfogadni.

2010. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Törődj bele, kersd meg magadban az értékeket, esetleg pszichológussal, más megoldás nincs. (Azt az iszonyú kínokkal járó műtétet és többéves kezeléssorozatot törpe növésű embereknél használják vagy akinek egyik lába hosszabb, mint a másik.)
2010. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Végül is igazatok van, azt hiszem felkeresek pár embert akik férfiként alacsonyabbak mint én 165-170 centisek és megkérdezem nekik hogy megy ez.Azzal viszont nem tudok mit kezdeni ha a magasságom miatt utasít el egy lány, ez nagyon rosszul esik, mert nem is tudok változtatni rajta hogy neki megfeleljek.
2010. jún. 25. 20:00
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Ez a magasság, szerintem csak kifogás a lány részéről.Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ez a valódi ok?...
2010. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
De igen, ezt meg is mondta nyíltan, mert mellém nem tud magassarkút felvenni és ez őt annyira zavarja, hogy elutasít, pedig én nem tehetek róla hogy csak ekkorára nőttem és nem vagyok egy magas 190 centis pasi, csupán átlagos:(
2010. jún. 25. 20:18
 18/28 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de neked pszichológusra van szükséged, méghozzá azonnal.
2010. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
80%
Szóval...Nem tud magassarkút húzni melléd ezért nem kellesz. Komolyan gondolod, hogy egy ilyen lány megérdemelne ennyi fájdalmat és pénzt, amit a növekedésbe áldoznál?Nem hinném, hogy bármit is jelentenél neki, sajnálom.
2010. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Miért lenne pszichológusra szükségem?Ti nem gondoljátok így akik hasonló magasak vagytok mint én?
2010. jún. 25. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!