Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik valami módszer, műtét...

Létezik valami módszer, műtét amivel 10 centivel magasabb lehetnék?

Figyelt kérdés

Átlagos vagyok(176 centi), és szeretnék 185 körüli lenni, de már valószínűleg nem fogok természetesen nőni.Tudtok erre esetleg valami megoldást?

21/F


2010. jún. 25. 19:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%

Basszus 175 vagyok és tökéletesen elégedett vagyok magammal. 19 éves vagyok és sosem volt gondom a lányokkal, most is nem akármilyen barátnőm van. Amúgy is, talán 25-ből 1 lány aki magasabb nálam.

Nem is tudom hogy hol élsz te, teljesen átlagos a magasságod.

Igenis pszichológusra van szükséged mert ha nem tudod elfogadni magad akkor egyszerűen szar lesz az életed. Most vagy fiatal, most kellene tökéletesnek látnod magad.

Önértékelési problémáid vannak.

2010. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó:)

Még arra lennék kíváncsi, hogy te ha látsz egy magas srácot nem szomorodsz el, hogy ő jobb mint te?

Vagy nem gondolkodsz azon, hogy őt biztos jobban szeretik a nők?

2010. jún. 25. 22:23
 23/28 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként vannak neked barátaid, vagy valaki aki szeret? Mert egyébként nem lennének ilyen problémáid.

Egy normális srácnak ha egy csaj azt mondja egy lány hogy "nem járok veled mert alacsonyabb vagy nálam", akkor ott hagyja a p.icsába és keres mást.

Főleg manapság, basszus annyi a szingli baromi jó csaj, hogy hihetetlen. Elmegyek Siófokon egy szórakozóhelyre és kapásból rábökök több tucat lányra aki benne van egy jó szexben vagy akár hosszútávú kapcsolatban.

Vagy ha nem szeretsz bulizni akkor kimész a strandra, tele van nagyon tuti, szingli csajokkal akiknek meg az a baja hogy nincsenek srácok akik odamennének hozzájuk.

Ne haragudj, de sajnállak. Szedd már össze magad.

19F

2010. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%

"Még arra lennék kíváncsi, hogy te ha látsz egy magas srácot nem szomorodsz el, hogy ő jobb mint te?

Vagy nem gondolkodsz azon, hogy őt biztos jobban szeretik a nők?"

- Mivel lenne jobb? A lányok 99%-át nem az alapján választ pasit, hogy mennyire magas. A stílus, a modor, az igényesség, az összbenyomás az ami számít.

Az én baráti körömben is sok a magas srác, a legjobb barátom is 1,9 felett van. Ehhez képest akárhányszor elmegyünk buliba, ő nem talál egy csajt maga mellé, amíg velem ritkán van, hogy nincsen semmi azzal a lánnyal akit kinézek magamnak. Hol csak kevesebb, de azért így nyáron már nem csak táncikálni akarok és általában a lányok sem.

Pedig ezek szerint alacsonyabb vagyok nálad.

Figyi, a lányok meg ugyanezen paráznak mint te, csak hogy kicsi a mellük. Őszintén, te elutasítanál egy csajt csak mert átlagos méretű a melle?

2010. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

22:31

Dehogy utasítanék el ez miatt egy lányt:D

Baráti köröm van, ők bírnak engem, és bulizni is járok sokat, ami abból áll, hogy lerészegedünk:D de csajozni nem szoktunk, ők is ilyenek mint én.

2010. jún. 25. 22:35
 26/28 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nektek srácok azonnal változtatni kell.

Gondolj bele, 21 vagy, még 3-4 év és már komolyabb dolgokat kell kitűznöd magadnak célként, mint a bulizás. Most van az az időszak az életedben amikor emlékeket gyárthatsz, amikor csajozhatsz megállás nélkül. Nehogy eldobjad ezt az időszakot, tényleg ki kell használni.

Össze kell szedned magad, olyan dolgokra koncentrálj amiben jó vagy. Ne a gyengeségeidet nézzed (pedig a magasságod egyáltalán nem az, az átlagos lányok 165-168 között vannak), hanem amiben jónak érzed magad.

Van egy srác, csapattársam. Körülbelül 170 centi, de egyszerűen bolondulnak érte a csajok. Pedig arcra sem olyan szép, egyszerűen csak van annyi önbizalma és van olyan stílusa ami miatt úgymond ellenállhatatlan.

Utóbbi dolgokat te is birtokolhatod.

Hidd el, csak egyszer kell rájönnöd arra hogy az átlag lányok hogyan gondolkoznak a fiúkról és mindenről megváltozna a véleményed.

Közhely, de a lányok tényleg normális srácokat keresnek elsősorban. Olyanokat akikben van egyéniség és tudnak bánni egy lánnyal.

Nem akarok nagyzolni, tényleg nem, de. Én sem vagyok egy modellalkat, csak van tartásom. Sosem megyek oda úgy egy lányhoz, hogy azt képzelem ő jobb nálam. Ha így mennék oda veszett ügy az egész. Ahogy ezt észreveszi már megy is máshoz.

Úgy megyek oda, hogy hülye a csaj ha visszautasít. Én vagyok xy, minden megvan bennem ami abban a lányban megvan. És éreztetem is vele hogy semmivel sem jobb nálam.

Pedig tényleg, nincsen tökéletesen kisportolt testem, nem vagyok 190 centi és egy pénzes plázafiú sem vagyok.

Egyszerűen csak én vagyok én és úgy fogom fel a dolgokat hogy egyszer élek.

Mondok egy példát.

Elmegyek szórakozni haverokkal, meglátok egy lányt aki tetszik. Na most te gondolom egyből azt gondolod, hogy "miért kellenék én ilyen csajnak amikor itt van mellettem ez a sok magas, sokkal jobb srác". És akkor ennyi volt, az esélyt sem adtad meg arra hogy legyen valami. lerészegedsz aztán hazamész úgy, hogy egy újabb kést döftél magadba.

Én mit csinálok? Odamegyek, táncolok vele, bókolok, meghívom egy italra, elkezdek érdeklődni iránta, onnantól fogva pedig egyenes a pálya.

Engem tudod hányszor ráztak már le? Rengetegszer! Lehet hogy egy csaj nem akar tőlem semmit, sokszor találkozók bunkókkal is. Egyszerűen továbblépek azzal a gondolattal, hogy ő a hülye, hogy nem akar megismerni, de jobb is, maradjanak neki a barmok.

A csajozás nem arról szól, hogy mindenkit megszerzel akit akarsz. Ez a filmekben létezik csak. A csajozás arról szól, hogy mennyire vagy tökös gyerek és mennyire tudod eladni magad.

Én speciel bemehetnék olyan stílusban bulizni, hogy 10-ből 10 csaj elutasít. De be tudok menni úgy is büszkén, hogy a 2., vagy a 3. lány már nyitott felém.


Ember, sajnállak és minden srácot aki hasonló helyzetben van mint te. Hidd el, 100-ból 95 lánynak tökéletesen megfelel a magasságod, nem az érdekli őket.

Ha meg van egy hülye aki az miatt ráz le mert nem vehet fel melletted magassarkút, azt ki kell röhögni és hagyni a francba. Ha neki fontosabb a magassarkú mint egy normális, kedves srác akkor ő a hülye és nem te az alacsony!

2010. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

"Na most te gondolom egyből azt gondolod, hogy "miért kellenék én ilyen csajnak amikor itt van mellettem ez a sok magas, sokkal jobb srác". És akkor ennyi volt, az esélyt sem adtad meg arra hogy legyen valami. lerészegedsz aztán hazamész úgy, hogy egy újabb kést döftél magadba. "


Ez szóról szóra így szokott történni:D

Igazad van, tényleg hülye az a csaj aki úgy elutasít hogy nem is ismer engem, pedig én lennék az aki nem használná ki.

A gondolkodásommal van a baj, rosszul gondolom, mindig csak a rosszat látom magamban és nem tudom mi a jó bennem, de egész életemben így gondoltam és automatikusan jön minden ilyen gondolat.Az pedig hogy valaki elutasít csak megerősítette eddig ezt a gondolkodásmódot.

2010. jún. 25. 23:06
 28/28 anonim ***** válasza:
73%
Szia, mondtad, hogy szeretnél beszélgetni nálad alacsonyabb emberekkel, én 170 cm vagyok, és itt ül mellettem a csajom, és pont most dugtunk egy jót. Nincs magassághoz kötve a szex.
2012. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!