Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha bulémiás és kényszeres...

Ha bulémiás és kényszeres túlevő vagyok inkább egy anoním túlevők csoportba menjek vagy pszihológushoz?

Figyelt kérdés
Pszihológushoz jártam év elején a városba ahol laktam, de most egyetemista vagyok Pesten és érzem, hogy megint nagyon mélyen vagyok és nem tudom mit tegyek. El szeretnék menni valahova, de nem akarom, hogy anya izguljon értem, de Ha pszihológushoz akarok menni akkor a pénz miatt meg kell mondanom neki, hogy megint nagyon rosszul vagyok.Szerintetek egy anoním csoport jó lehet? Van valakinek tapasztalata? Kérlek aki tud segÍtsen, mert nagyon szenvedek.

2018. nov. 20. 17:45
 1/2 A kérdező kommentje:
elnézést rosszul írtam: pszichológus
2018. nov. 20. 17:48
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus.inkább tudjon róla anyukád minthogy később nagyobb baj legyen.jobbulást kívánok remélem helyrejössz :)
2018. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!