Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira rosszul vagyok,...

Annyira rosszul vagyok, valaki vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
A második félévet csinálom az egyetemen de úgy kezdtem el hogy nem szerettem a szakot.azért jöttem csak erre mert nem tudtam mit akarok csinálni s ezt könnyűnek véltem ezért raboktem erre. De most hogy elkezdodott a második félév rajottem hogy nem szeretem. Próbálom abba ringatni magam higy csak megkell szokjam a kornyezetvaltast (elkoltoztem a falubol egy varosba ahol van az egyetem) de már nem tudom mi van...múltkor 2 hónapig alig aludtam, volt hogy csak két naponta aludtam pár órát. Most az almatlansag elmúlt, egyfolytaban aludnek inkább. Nem szeretek semmit csinálni, nincs kedvem semmihez,kilátástalannak látom az életem. Mit tegyek? Hiába váltók szakot nem is tudom mit akarok. Egyfolytaban elkap a siras,sokszor felkapom a vizet, csodalkozom abaratom hogy birja velem. Néha annyira kivagYork hogy erőm sincs. Miért vagyok ilyen nulla? Nem is kéne ilyen ember életet kapjon...A szüleim es parom mindenben támogatnak s én megsem vagyok képes boldog lenni. Utálom a társaságot is,egyedül akarok lenni mindig...Valaki volt már így? Hogy jött ki belőle?

2018. márc. 7. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem szereti valaki amit csinál, az nagyon le tudja őt húzni. Szerintem hagyd ezt a szakot. Nagyon sokan jönnek rá fél-egy év után, hogy nem nekik való az amit tanulnak és váltanak. Neked sem késő. Tájékozódj, olvasgass utána a szakoknak, tanfolyamoknak. Biztos van olyan, amiben el tudod magad képzelni. De nem is kell rögtön váltanod, akkor sincs semmi, ha suli helyett inkább dolgozol pár hónapot. Addig is nyersz egy kis tapasztalatot, hogy mi érdekel, miben vagy jó és miben kevésbé.
2018. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a kutyám sokat segített.. meg a sok séta.. faluról nagyvárosba mentem.. nem volt fizikai elfáradás,mint otthon( favágás, kerti munkák.stb..) fuss vagy valami fárasztót találj ki.. na az segít..
2018. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj változtatni a táplálkozásodon. Google, YT.
2018. márc. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezen a problémán miért segítene, hogy változtat a táplálkozásán. Nem a kaja a probléma, hanem az egyetem.


Amúgy hagyd ott. Voltam ilyen helyzetben, felemésztette minden energiámat. Ha még nem tudod, milyen szakra mennél helyette, akkor csinálj OKJ-t, állj be 1-2 évre dolgozni, csak ne mérgezd azzal a lelked, hogy olyan szakon vagy, amit utálsz.


22/N

2018. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4! eves egyetemet vegeztem el, ugy, hogy nem szerettem. Mi az elso 2 evben semmit nem tudtunk a szakmarol, ezert csak harmadikban kezdett derengeni, hogy nem jo nekem, akkor meg mar feltem ott hagyni. Ha Te mar most latod, en nem hiszem, hogy jobb lesz. Hagyd ott! Nezegesd a szakokat, menj el tamacsadoba, merulj el magadba. Gondold at mennyire vagy kreativ, kocka, csapatjatekos, karrierista... stb. Hagyj idot magadnak, nagyon fiatal vagy meg. (26 vagyok, munka mellett csinalom most mar azt a szakot, amit szeretek. Igy sokkal nehezebb... legy buszke magadra, hogy ilyen koran felismerted, hogy mi nem tetszik.)
2018. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ajj nem merem otthagyni. Csak egyetem után vehet el a barátom s ha most ősszel kezdek egy újat mire befejezem az még egy plusz év. Igazából félek a külvilágtól is. Mindig mindenki szemében én voltam az okos kislány s most egy óriási kudarc lenne ha ezt otthagynam. Próbálom még. Hatha csak én vagyok túl negatív. ..
2018. márc. 11. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy akarod.


Akkor szenvedj. Bár nem tudom, mi az, hogy csak egyetem után vehet el a barátod. Egyrészt felnőtt ember vagy, másrészt nem hiszem, hogy még 2 és fél évet (ha nem csúszol) el kell azért pocsékolnod, hogy 1 évvel közelebb kerülj a házassághoz.


22/N

2018. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni
2018. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz ?
2018. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!